До чого сняться комарі: тлумачення сну в якому розганяєш комарів

До чого сняться комарі по тлумаченню найпопулярніших сонників. До чого сняться комарі кусающие, дзижчать, в’ються роєм

Сновидіння про комарів сонники трактують як негативний.

Кровоссальні комахи можуть символізувати недругів, енергетичних вампірів, неприємні клопоти, затримки в справах, марні зусилля.

В залежності від того, чи вдалося позбутися від комарів і які обставини сну, передбачення може змінитися в кращу сторону.

До чого сняться комарі по сімейному соннику

Сновидіння про комарів пророкує, що скоро людина опиниться в компанії зануд, неприємних людей. Спілкування стане марною тратою часу. Крім того, сон може передвіщати невдач у справах. Причиною стануть підступи недоброзичливців і заздрісників.

Якщо сновидящий ловить і вбиває комарів, то наяву він успішно впорається з труднощами і вирішить всі проблеми. Розправа з комахами також означає, що сновидящий зуміє перехитрити своїх ворогів.

До чого сняться комарі по соннику Фройда

Згідно соннику психоаналітика, кровоссальні комарі уві сні означають підсвідоме сприйняття власних або чужих дітей.

До чого сняться комарі, намагаються вкусити сновідящого? Якщо їх дзижчання напружує, то наяву сновидящий підсвідомо відчуває роздратування, ворожість або ненависть до неповнолітнім дітям. Аналогічне значення має сон, в якому людина вбиває надокучливих комах.

Бачити сон, у якому комарі не викликають ні страху, ні роздратування – значить наяву занадто опікати рідної дитини. Варто переглянути своє ставлення до дитини, дати йому більше свободи.

Якщо сновидящий відриває комару крила або лапки, то в реальному житті ця людина схильна до педофілії.

До чого сняться комарі, які пищать, але не кусають? Сновидіння означає проблеми в інтимному житті, які викличуть гнів і дратівливість. Зриватися сновидящий буде на дітях.

Якщо після укусу комара сновидець відчуває біль, це символізує душевні переживання, які доставляють людині власні діти. Їх вчинки, незважаючи на всю любов і турботу батьків, часто приносять йому лише страждання і зайві клопоти.

До чого сняться комарі по соннику Міллера

Згідно з цим сонником, кровоссальні комахи – це символічне подання про присутніх в житті сновидца ворогів. Бачити у сні передвіщає швидкі неприємності або поразку від таємних злих ворогів, запобігти яка не вдасться. Вороги виявляться занадто сильними і доставлять багато неприємностей.

Також цікаве:  До чого сниться ковдра: тлумачення сну

На успіх не доводиться розраховувати ще дуже довгий час. Якщо вступити у відкриту боротьбу з нахабними, хитрими злопыхателями, це тільки вимотає нерви, виснажить фізичні і душевні сили.

Проте якщо з комаром або комарами вдасться покарати, то наяву є шанс вийти з положення з гідністю і найменшими втратами. Сновидіння означає, що всі перешкоди будуть подолані, на зміну труднощами і стражданнями прийде сімейне щастя, благополуччя у справах, багатство.

До чого сняться комарі, яких сновидець спритно і легко прихлопнул? Це дуже гарний сон. Він означає, що наяву все в житті піде гладко, так як вдасться позбутися від неприємного людини (колеги, сусіда, приятеля або випадкового знайомого).

До чого сняться комарі по соннику Ванги

Цей сонник дає негативний тлумачення сновидіння про комарів. Якщо сновидець буквально обліплений хмарою кровосисних комах, то його чекають у найближчому часі проблеми сімейного характеру. Це можуть бути конфлікти з близькими родичами, а також дрібні неприємності, нерозуміння і сварки.

Є й інше тлумачення такого сну. Якщо людина обліплений літаючими комахами, то йому давно пора задуматися про свою душу. Ванга вважала, що в ній відбуваються процеси розпади, розкладання. Можливо, людина знаходиться на роздоріжжі і не може прийняти важливе рішення або вибрати напрямок життєвого шляху.

Комар, вбитий сновидцем, означає близької людини. Він сильно потребує допомоги і підтримки, тому доведеться найближчим часом включитися у вирішення чужих проблем.

Якщо сновидящий чує докучливий комариний писк або дзижчання хмари комах, після пробудження його чекає нудна, нецікава, стомлююча робота.

До чого сняться комарі та інші комахи, які торкаються до шкіри сновидця (сідають, кусають, повзають)? Це дуже невдалий сон, з точки зору пророчиці. Таке сновидіння – передвісник лиха і серйозних інфекційних захворювань.

До чого сняться комарі по соннику Лоффа

Заздрісність, утриманство, упертість, настирливість, нетактовність – ось що символізує сон про комарів по соннику Лоффа. Поруч зі сновидцем саме така людина або люди, що викликає постійне невдоволення, протест, забирає багато енергії.

Також цікаве:  До чого сниться чужа квартира: основні тлумачення

Якщо сновидець вбив комара, це хороший знак. Сновидіння означає, що йому вдасться припинити непотрібні стосунки, позбутися від настирливого, неприємного людини, який безсоромно користується чужою добротою.

Чути уві сні комариное дзижчання – це сон-попередження. Не можна довіряти нікому свої секрети, вони обов’язково будуть оприлюднені. Це може нашкодити репутації або планів.

До чого сняться комарі, роєм в’ються навколо сновідящого? Такий сон вкрай несприятливий, бо означає присутність у його житті заздрісних недоброзичливців і злих недругів.

До чого сняться комарі по соннику Хассе

Якщо на руці або тілі сновідящого сидить комар, в реальному житті йому варто побоюватися злих, недоброзичливо налаштованих людей. Вони прагнуть нашкодити, зіпсувати плани, розпускають плітки за спиною.

Інше тлумачення такого сну – недоброзичливе ставлення начальства до сновидящему. Причіпки, постійні уїдливі зауваження, відкрите невдоволення – усе це дуже нервує і врешті-решт змусить задуматися про зміну роботи.

Якщо комару вдалося напитися крові, то найближчим часом вороги завдадуть сновидінню удар. Відобразити його не вдасться, тому потрібно налаштуватися на негативне подія і спробувати пережити його гідно.

Якщо ж комара вдалося вбити або відігнати, то наяву сновидящий впорається з нападками і запобіжить великі неприємності. Йому допоможе рішучість і відсутність сумнівів у власній правоті.

До чого сняться комарі по соннику Цвєткова

Мало чим відрізняється тлумачення сну про комарів від традиційних тлумачень згідно соннику Цвєткова. Бачити кровосисних комах – до неприємних клопотів, засмученням і сварок. Якщо вдасться їх зачинити, то везіння і удача допоможуть впоратися з проблемами, і настане біла смуга в житті.

До чого сняться комарі по сучасному соннику

Розгорнуте значення дає сучасний сонник сновидіння про комарів. Бачити комаха, що літає поряд з наміром вкусити, передвісник серйозної небезпеки. Вона може стосуватися як планів сновидця, так і його здоров’я. Особливо уважно слід поставитися після такого сновидіння до спілкування з людьми. Не варто спілкуватися з пліткарями. Якщо ж цього не уникнути, то ні в якому разі не можна розповідати їм нічого, що стосується особистого життя і якихось планів.

Також цікаве:  До чого сниться черешня: тлумачення сну про черешню

Якщо комар літає по квартирі, з’являючись то в одній, то в іншій кімнаті, значить, у житті сновідящого присутня людина-диктатор. Він не приймає в розрахунок бажання сновідящого, нав’язує свою волю і чує тільки себе. Можливо, від негативного впливу такого домашнього тирана давно пора позбутися.

До чого сняться комарі, кусающие і п’ють кров? Знак поганий. Сон попереджає про настання в житті тривалої смуги невдачі чи хвороби. Чим болючіше буде укус, тим більш важкою виявиться хвороба, тим довше триватиме період невдач. Крім того, сон може означати, що людина сам, своїми руками зіпсує якесь важливе діло, зірве власні плани.

Чути за спиною неприємне гудіння комариного рою – значить наяву стати предметом заздрості і пересудів колег, сусідів, родичів. Якщо писк комара лунає прямо під вухом, то в реальності належить спілкуватися з набридливим і лицемірним людиною. Він тільки прикидається другом, а насправді відчуває по відношенню до сновидінню негативні почуття.

Побачити в сні дрібного комара, який не завдає ніякого занепокоєння, – непоганий знак. Після такого сну якась проблема може вирішитися сама собою. Велика комаха символізує якесь складна справа. Впоратися із завданням буде дуже непросто, але можливо.

Якщо кровососущее комаха сидить на стіні квартири або офісу, де працює сновидящий, значить, перед ним відкриються особисті або ділові перспективи, з’являться прекрасні можливості для починань або змін.

Бачити рій комах, кружляючих над болотом, – до небезпечної подорожі, над постіллю – до проблем в особистому житті. Можливо, пора перестати віддавати перевагу роботі і регулярно затримуватися: коханий може запідозрити в зраді.

Вбити багато комарів – до радості, вдарити згорнутої газетою – до укладення вигідної угоди. Ловити і не зловити комара – до протистояння з впливовою людиною. Перемогти можна завдяки наполегливості та цілеспрямованості.