До чого сниться малюк: тлумачення сну про маленьких дітей

До чого сниться малюк: незнайомий або рідний. До чого приснився малюк – згідно трактуванню різних сонників

Сни про малюків часто віщують ділові або любовні починання.

Залежно від деталей сну вони можуть обіцяти радість, успіх або, навпаки, турботи й розчарування.

До чого сниться малюк на сучасному соннику

Малюки, яких сновидящий бачить у сні, обіцяють йому радість, благополуччя, успіх у найближчому майбутньому. Якщо діти відрізняються красою, то слід чекати корисного і приємного у всіх відносинах знайомства. Плачуть малюки обіцяють неприємності і розчарування.

До чого сниться малюк на руках? Якщо сновидящий чоловічої статі заколисує дитину, то він в житті він веде себе надто довірливо і може опинитися в скрутній ситуації. Жінка, яка бачить себе в такій ситуації, буде щаслива в своїй сім’ї. Її чекають радість і приємні турботи.

Несподівано побачити малюка уві сні – означає сильно здивуватися наяву. Немовля сниться до добробуту. Дуже гарний дитина пророкує радість, а некрасивий – несподівані і неприємні турботи.

Якщо уві сні обступили малюки – скоро з’явиться несподіваний дохід. Гроші буквально звалиться з неба.

Якщо сновидящий б’є малюка, його чекають неприємності, а якщо цілує його, веде приємна розмова – слід чекати радості та успіху. Гра з кількома малюками віщує нерозсудливість, від якого потрібно поберегтися.

Бачити на руках чужого малюка – значить стати предметом пліток або самому почути плітку. Якщо жінка годує немовля груддю, її чекає міцне здоров’я, а якщо няньчить його – великий прибуток.

Якщо уві сні сновидящий побачить маленьку дівчинку і дізнається, що це його дочка, то наяву його чекають великі несподіванки й відкриття, а також повне взаєморозуміння в сімейних відносинах. Якщо дитина уві сні тут же помер, то наяву сновидець понесе якісь збитки.

Якщо присниться підкидьок, це знак прибутку, добробуту і великого успіху. Взяти підкидька на руки означає прибрати до рук багатство і успіх, а виховувати – шанс наяву виявити свої кращі якості та зробити добро.

Сон про викрадення малюка і вимога викупу означає, що наяву буде здійснена якась прикра помилка. Це призведе до появи великих неприємностей, з яких доведеться довго вибиратися. Самому стати викрадачем малюків означає отримати якесь дуже привабливу пропозицію. Тим не менш, це пропозиція, перш ніж прийняти, варто розглянути дуже пильно: не виключено обман, підтасовування фактів і лукавство.

Також цікаве:  До чого сниться годувати дитину грудьми: тлумачення сну

Якщо малюк уві сні бавиться і дратує вас, це говорить про втому і наявності постійних проблем. Якщо це не дратує, то в житті скоро настане ще більше благополуччя.

До чого сниться малюк по соннику Міллера

Безліч красивих малюків сниться до процвітання та успішного життя. Сновідящого чекає повне благополуччя і щастя, успіх.

Якщо малюк сниться його матері, вона сильно переживає за його здоров’я. Якщо уві сні дитина хвора, то наяву занепокоєння матері не виправдається: малюк буде рости міцним, здоровим. Але у самої матері в житті з’явиться безліч неприємних дрібних турбот, пов’язаних з малюком.

До чого сниться малюк вмираючий чи мертвий? Якщо це ваш власний дитина, побоювання після такого сну можуть збутися. Здоров’я малюка знаходиться в страшній небезпеці. Якщо це незнайомий дитина, то в найближчому майбутньому сновідящого чекає неспокій і розчарування.

Якщо малюк уві сні сильно засмучений і плаче, це передвісник підступності, зради і неприємностей, які готують уявні друзі. Проти сновідящого замишляється щось недобре, потрібно проявити обережність і повністю мобілізуватися.

Сон про те, як сновидящий грає з малятами, означає досягнення цілей у всіх починаннях. Це можуть бути як любовні справи, так ділові проекти.

До чого сниться малюк по соннику Ванги

Якщо сновидящий бачить багато малюків, то наяву його чекають дрібні проблеми і клопоти. Доведеться докласти зусиль і витратити певний час, щоб розібратися з поточними справами. Можливо також, що на Землі буде народжуватися все більшу кількість малюків.

До чого сниться малюк, який засмучений або плаче? Це обіцяє зміни до гіршого в житті сновідящого. Багато плачуть малюків означає глобальну небезпеку для світоустрою, наприклад, початок війни. Сам сновидящий, побачивши такий сон, отримає безліч бід від своїх власних дітей або дітей найближчих родичів.

Також цікаве:  До чого сниться розбите скло: тлумачення сну

Якщо уві сні сновидящий побачив малюка з інвалідністю або зовнішнім недоліком, це знак того, що нерозумна поведінка завдає реальної шкоди здоров’ю самого сновидца і його найближчого оточення. Ця шкода може зруйнувати життя, якщо не взятися за розум і не відмовитися від поганих звичок.

Побачити в сні свого власного дитини – знак того, що він ображений вами. Якісь дії або слова завдали душі малюка сильний удар. Якщо в сні батьки втратили дітей, шукають їх, але безуспішно, то наяву їм не вдасться впоратися з негативними обставинами з-за дрібних турбот і безглуздих негараздів.

Якщо сновидящий уві сні грає з малюком, то наяву він стурбований пошуками нової роботи, яка припала б до душі. Однак цим пошукам ще скоро судилося закінчитися, і чого ще довго доведеться працювати на знос на ненависній роботі.

До чого сниться малюк на сучасному сімейному соннику

Малюки сняться до клопотів. Після такого сну сновидящему доведеться грунтовно зайнятися якимись дрібними справами, найчастіше неприємними або небажаними.

Здорові, веселі діти уві сні обіцяють здоров’я, щастя, благополуччя, успіх. Дуже часто такий сон означає нову справу, за яке доведеться взятися. Якщо дитина буде красивим, починання буде успішним і вигідним.

Маленький хлопчик дуже гарної зовнішності сниться до якогось несподіваного і хвилюючої події. Багато хлопчиків побачити в сні – знак чималого занепокоєння.

Бачити, як малюк впав, означає поява швидких перешкод у поточних справах. Якщо малюк заплакав – це знак обману і неприємностей, які доставлять брехливі друзі.

Бачити спокійно граючого малюка – для отримання хороших новин, радості та родинного спокою. Якщо сновидящий сам почав грати з малюком, то наяву чекає досягнення бажаного.

Якщо сновидящий побачив уві сні, як малюк гуляє без нагляду, це означає, що наяву він може потрапити в скрутне становище через свого небажання прислухатися до мудрих порад і норовливість. Незабаром йому доведеться про це пошкодувати.

До чого сниться малюк, гуляє з нянею? До приємного і спокійного проведення часу. Якщо сам сновидящий няньчитися з дитиною, то наяву не варто розраховувати на допомогу друзів або партнерів: вони зрадять у важкий момент. Побачивши такий сон, потрібно переглянути ситуацію і розраховувати тільки на себе.

Також цікаве:  До чого сниться біла собака: тлумачення сну про білих собак

Побачити в сні красивого малюка і випробувати почуття розчулення – значить отримати приємні звістки або завести нове і дуже приємне знайомство. Бездітному людині побачити себе батьком малюка означає, що його чекає безбідна, благополучне життя.

Якщо вагітна жінка побачить у сні, що малюк сидить на руках, на плечах у чоловіка, народиться хлопчик. Якщо на плечах у жінки, народиться дівчинка. Таке ж значення має цей сон для всіх, хто чекає народження дитини. Для всіх інших сон обіцяє проблеми і занепокоєння, пов’язане зі справами. Бізнесменів чекають великі клопоти.

Хворий малюк сниться до дрібних неприємностей і домашнім чварам. Якщо дитина померла, то сім’ю очікують серйозні потрясіння, небезпека, втрата благополуччя.

До чого сниться малюк, що росте, змінюється на очах, гарнішає? Це дуже позитивний знак. Він обіцяє зростання добробуту, зміцнення положення.

Бачити малюка в дитячій колясці – значить наяву отримати допомогу друга.

Лепет малюка обіцяє наяву зустріч з людиною, який набридне порожньою балаканиною.

До чого сниться малюк по соннику Фройда

Малюк, побачений чоловікові, означає, що йому потрібні більш сильні сексуальні враження і переживання. Це не означає, що сновидящий – прихований педофіл. Мова йде про те, що йому необхідно урізноманітнити своє сексуальне життя.

До чого сниться малюк дорослій жінці? Вона потребує визнання, ніжності, уваги і теплі, якого недоотримує в поточних обставинах від чоловіка або близьких родичів. Таке сновидіння говорить про невпевненість жінки у фортеці її любовних стосунків з партнером. Чим раніше відбудеться важлива розмова, тим краще. Напруга не кращим чином позначиться на стосунках пари.

Такий сон також говорить про те, що, незважаючи на благополуччя інтимного життя, жінка незадоволена душевно. Їй не вистачає довіри у відносинах. Крім того, жінка мріє перекласти відповідальність зі своїх плечей на плечі партнера.