До чого сниться малюк: тлумачення сну про маленьких дітей

До чого сниться малюк: незнайомий або рідний. До чого приснився малюк – згідно трактуванню різних сонників

Сни про малюків часто віщують ділові або любовні починання.

Залежно від деталей сну вони можуть обіцяти радість, успіх або, навпаки, турботи й розчарування.

До чого сниться малюк на сучасному соннику

Малюки, яких сновидящий бачить у сні, обіцяють йому радість, благополуччя, успіх у найближчому майбутньому. Якщо діти відрізняються красою, то слід чекати корисного і приємного у всіх відносинах знайомства. Плачуть малюки обіцяють неприємності і розчарування.

До чого сниться малюк на руках? Якщо сновидящий чоловічої статі заколисує дитину, то він в житті він веде себе надто довірливо і може опинитися в скрутній ситуації. Жінка, яка бачить себе в такій ситуації, буде щаслива в своїй сім’ї. Її чекають радість і приємні турботи.

Несподівано побачити малюка уві сні – означає сильно здивуватися наяву. Немовля сниться до добробуту. Дуже гарний дитина пророкує радість, а некрасивий – несподівані і неприємні турботи.

Якщо уві сні обступили малюки – скоро з’явиться несподіваний дохід. Гроші буквально звалиться з неба.

Якщо сновидящий б’є малюка, його чекають неприємності, а якщо цілує його, веде приємна розмова – слід чекати радості та успіху. Гра з кількома малюками віщує нерозсудливість, від якого потрібно поберегтися.

Бачити на руках чужого малюка – значить стати предметом пліток або самому почути плітку. Якщо жінка годує немовля груддю, її чекає міцне здоров’я, а якщо няньчить його – великий прибуток.

Якщо уві сні сновидящий побачить маленьку дівчинку і дізнається, що це його дочка, то наяву його чекають великі несподіванки й відкриття, а також повне взаєморозуміння в сімейних відносинах. Якщо дитина уві сні тут же помер, то наяву сновидець понесе якісь збитки.

Якщо присниться підкидьок, це знак прибутку, добробуту і великого успіху. Взяти підкидька на руки означає прибрати до рук багатство і успіх, а виховувати – шанс наяву виявити свої кращі якості та зробити добро.

Сон про викрадення малюка і вимога викупу означає, що наяву буде здійснена якась прикра помилка. Це призведе до появи великих неприємностей, з яких доведеться довго вибиратися. Самому стати викрадачем малюків означає отримати якесь дуже привабливу пропозицію. Тим не менш, це пропозиція, перш ніж прийняти, варто розглянути дуже пильно: не виключено обман, підтасовування фактів і лукавство.

Якщо малюк уві сні бавиться і дратує вас, це говорить про втому і наявності постійних проблем. Якщо це не дратує, то в житті скоро настане ще більше благополуччя.