До чого сниться палаючий будинок: тлумачення снів

До чого сниться палаючий будинок: тлумачення найпопулярніших сонників. Дізнайся, до чого сниться палаючий будинок: свій чи чужий

Сновидіння про охопленому вогнем будинку відносяться до розряду віщих.

Як правило, передують такі сновидіння збитки, втрати, хвороби та інші неприємності.

Однак бувають виключення.

Будинок у сні символізує життя сновідящого, хід особистих і професійних справ.

Від того, в якому стані знаходиться будинок, залежить майбутнє сновідящого.

До чого сниться палаючий будинок по сімейному соннику

 • Якщо спящему сниться будинок, охоплений вогнем, його чекають невдачі, неприємності та негаразди. Таке сновидіння часто попереджає про реальну небезпеку для здоров’я і життя всіх мешканців палаючого будинку.
 • Вітальня або їдальня, охоплені вогнем, віщують неприємні звістки про хворобу господаря палаючого будинку. Таке ж значення має сон про те, що спалахнули і горять драпірування і меблі. Дуже погано, якщо обстановка в будинку вигорить дотла. В цьому випадку слід чекати серйозних і тривалих лих.
 • Якщо в сновидінні загоряється, а потім обрушується верхній поверх житлового будинку, то наяву сновидящий може позбутися стану, благополуччя, зазнає принижень. Його чекає тривалий період страждань і душевних переживань. Невірні друзі зрадять, улюблені залишать у важку хвилину.
 • До чого сниться палаючий будинок, якщо вогонь охопив всі будівлі? Одна з трактувань – до судового розгляду, яке буде тривалим і вкрай неприємним.
 • Однак є нюанси: колір полум’я. Якщо воно буде ясним, чистим, приємним, без диму, а видимих руйнувань там не буде, то бідному сновидіння віщує раптове збагачення, а багатому – підвищення статусу, гучну славу, новий виток розвитку кар’єри.
 • Якщо уві сні загорілися дерева перед будинком, це віщує збитки для його мешканців.
 • До чого сниться палаючий будинок престарілих батьків? До поганого. Сновидящему незабаром доведеться почути про нещастя, що трапилося в будинку людей похилого віку, отримати погані звістки про них і сильно засмутитися.

До чого сниться палаючий будинок по соннику Фройда

Сексуальна спрямованість сонника Фрейда дозволяє однозначно тлумачити сновидіння подібного роду. Полум’я пожежі безпосередньо пов’язується з бажаннями, які охоплюють сновідящого.

Також цікаве:  До чого сниться новонароджений хлопчик: тлумачення сну

До чого сниться палаючий будинок з точки зору австрійського сексолога? Людина, яка бере участь у такому сновидінні, відчуває або незабаром випробує сильне бажання сексуальної близькості, його з головою накриє пристрасть.

 • Якщо сновидящий буде боротися з вогнем, то наяву він має серйозні проблеми, пов’язані зі статевою сферою.
 • Якщо уві сні чоловік сам знаходиться в палаючому будинку, то у реальному житті він відчуває внутрішнє сумнів у своїй сексуальній силі або привабливості.
 • Сновидіння, в якому від палаючого будинку залишилися лише тліючі вугілля, свідчить про згасання сексуального бажання до партнера.
 • До чого сниться палаючий будинок по соннику Міллера
 • Сприятливим знаком для сновидця вважається горить рівним сильним полум’ям будинок. Сновидіння означає позбавлення від старих проблем, проектів, неактуальних почуттів і прагнення до чогось нового. Це може бути ознака радісного нового етапу в житті, якесь зовнішнє оновлення. Часто сон про пожежу сниться перед початком ремонту або напередодні переїзду.
 • До чого сниться палаючий будинок, якщо сновидящий бореться з вогнем? Це ознака перешкод, провалів у плані роботи чи бізнесу, якісь реальні труднощі. Якщо у сні є жертви вогню, то слід очікувати хворобу близької людини, яка проживає разом з сновидцем.
 • Якщо після пробудження людина відчуває гнітюче почуття пригніченості, страху, розчарування, то наяву його чекає повторення цих почуттів. Почнеться депресія, трапиться нервовий зрив після руйнування планів і надій.
 • Якщо сновидящий бачить, як горить будинок його друзів, знайомих чи рідних, то наяву саме їх чекають проблеми. Це можуть бути невдачі, втрати, розчарування.
 • Палаючий будинок батьків означає, що сновидящий втратив взаєморозуміння з ними. Йому потрібно терміново знайти компромісне рішення, висловити повагу до батьківського думку, показати свою прихильність до рідних. В іншому випадку тріщина нерозуміння буде постійно поглиблюватися і приведе в результаті до повного розриву.

До чемуснится палаючий будинок по соннику Нострадамуса

Тлумачення сну про палаючому будинку у соннику великого провидця близька до трактуванні Фрейда. Пожежа знаменує тілесну одержимість, чуттєву пристрасть. Інше тлумачення пов’язує картину пожежі з бажанням змінити своє життя.

Також цікаве:  До чого сняться золоті сережки: тлумачення сну про золоті сережки

Якщо сновидящий гасить пожежу в будинку, то відчуває страх змін і схильний залишити все як є. Пасивна поведінка на пожежі пророкує, що сновидящий може упустити свій шанс. Тому після сновидіння наяву йому слід бути більш активним.

Якщо сновидящий підпалює будинок власними руками, то у реальному житті він повністю готовий до кардинальних змін.

Бачити, як пожежа в будинку зайнявся від свічки, пророкує зраду.

До чого сниться палаючий будинок по соннику Хассе

Дуже позитивне тлумачення палаючого будинку дає сонник Хассе. Пожежа означає несподіване і дуже швидке заступництво, радісні події.

Якщо полум’я супроводжується густим димом, то наяву сновидящий отримає хороші вісті.

До чого сниться палаючий будинок по соннику Ванги

Палаючий будинок згідно з цим сонником сниться напередодні переїзду або капітального ремонту.

Полум’я, змішаний з димом, означає плітки, наклеп і чутки, які огорнули сновідящого.

Якщо пожежею охоплений не тільки сам будинок, але і прилегла територія, то сновидця чекає період невдач, погіршення умов проживання, провал планів.

До чого сниться палаючий будинок по сучасному соннику

 • Якщо сновидящий бачить палаючий будинок і знає, що в нього нікого немає, то найближчим часом його чекає багато хороший змін. Вони будуть несподіваними і торкнуться різні сфери його життя.
 • Подібний сон, побачений навесні, пророкує, що літо буде спекотним і посушливим. Урожай згорить під сонцем, виявиться дуже мізерними. Зимовий сон про пожежу в будинку означає настання сильних морозів.
 • До чого сниться палаючий будинок дівчині в період романтичних цукерково-букетных відносин? Цілком можливо, що сновидіння пророкує шлюб з молодою людиною. Чим більше у сні вирує полум’я, тим більш пристрасними будуть стосунки закоханих після одруження.
 • Сон про палаючому будинку пророкує його господареві збитки, незаплановані витрати. Можливо, доведеться розпродавати майно, щоб закрити утворилися борги. Якщо є жертви, сновидящий виявиться замішаним у якійсь афері. Справа може закінчитися грошовими втратами та іншими неприємностями.
 • Якщо полум’я охопило чужий незнайомий будинок, сон означає удачу в наміченому справі. Але людині, яка спостерігає за вогнем серед натовпу, сновидіння пророкує погіршення стосунків на роботі. Якщо полум’я майже немає, зате дим валить на всі боки, нові справи чекає невдача.
 • Побачити, як пожежа в будинку тільки починається, віщує розлад у родині. Відносини зіпсуються, почнуться постійні сварки. Щоб уникнути загострення ситуації, потрібно негайно обговорити і прийти до компромісу. Гасити пожежу – значить, домогтися погашення якогось конфлікту або раптової сварки.
 • До чого сняться палаючі будинки, що стоять підряд на сільській вулиці? Сон дуже сприятливий: сновідящого чекають позитивні події, приємні зміни або величезне щастя.
 • Бачити уві сні пожежного – поганий знак. Сновидящему слід придивитися до оточення: можливо, поруч з ним знаходиться лицемірний один або прихований ворог.
Також цікаве:  До чого сниться цунамі: тлумачення сну про раптові цунамі

До чого сниться палаючий будинок по універсальному соннику

Якщо сновидящий бачить палаючу будівлю, його в реальності чекає сварка або сварка. Слід бути вкрай обережними у відносинах з близькими та незнайомими людьми і не допускати розростання конфлікту. Крім того, сон може передбачати низку невдач у всіх сферах життя або бажання уникнути особистої відповідальності.

Якщо сновидящий знаходиться всередині палаючого будинку і намагається вибратися, то наяву його мучать минулі образи. Це загрожує депресією, тому потрібно переглянути сові ставлення до минулого і відпустити його.

Якщо уві сні людина намагається погасити пожежу, то наяву він дуже жорстко поводиться з людьми, викликає в них внутрішнє невдоволення. Сновидящему потрібно вчитися терпінню та проявляти повагу, щоб не зруйнувати свої відносини з оточуючими.

Виклик пожежних – важливий знак. Якщо на пожежу приїхала бригада або з’явився один пожежний, це означає, що у сновідящого є якась цінна інформація. З її допомогою він зможе здолати ворогів.

Намагатися врятувати жертву пожежі з палаючого будинку віщує провал планів, негативне завершення розпочатого проекту, або важливої справи.