До чого сниться палаючий будинок: тлумачення снів

До чого сниться палаючий будинок: тлумачення найпопулярніших сонників. Дізнайся, до чого сниться палаючий будинок: свій чи чужий

Сновидіння про охопленому вогнем будинку відносяться до розряду віщих.

Як правило, передують такі сновидіння збитки, втрати, хвороби та інші неприємності.

Однак бувають виключення.

Будинок у сні символізує життя сновідящого, хід особистих і професійних справ.

Від того, в якому стані знаходиться будинок, залежить майбутнє сновідящого.

До чого сниться палаючий будинок по сімейному соннику

  • Якщо спящему сниться будинок, охоплений вогнем, його чекають невдачі, неприємності та негаразди. Таке сновидіння часто попереджає про реальну небезпеку для здоров’я і життя всіх мешканців палаючого будинку.
  • Вітальня або їдальня, охоплені вогнем, віщують неприємні звістки про хворобу господаря палаючого будинку. Таке ж значення має сон про те, що спалахнули і горять драпірування і меблі. Дуже погано, якщо обстановка в будинку вигорить дотла. В цьому випадку слід чекати серйозних і тривалих лих.
  • Якщо в сновидінні загоряється, а потім обрушується верхній поверх житлового будинку, то наяву сновидящий може позбутися стану, благополуччя, зазнає принижень. Його чекає тривалий період страждань і душевних переживань. Невірні друзі зрадять, улюблені залишать у важку хвилину.
  • До чого сниться палаючий будинок, якщо вогонь охопив всі будівлі? Одна з трактувань – до судового розгляду, яке буде тривалим і вкрай неприємним.
  • Однак є нюанси: колір полум’я. Якщо воно буде ясним, чистим, приємним, без диму, а видимих руйнувань там не буде, то бідному сновидіння віщує раптове збагачення, а багатому – підвищення статусу, гучну славу, новий виток розвитку кар’єри.
  • Якщо уві сні загорілися дерева перед будинком, це віщує збитки для його мешканців.
  • До чого сниться палаючий будинок престарілих батьків? До поганого. Сновидящему незабаром доведеться почути про нещастя, що трапилося в будинку людей похилого віку, отримати погані звістки про них і сильно засмутитися.