До чого сняться кошенята: тлумачення сну, в якому маленькі кошенята

До чого сняться кошенята: народилися на ваших очах, маленькі сліпі кошенята? Основне тлумачення – до чого сниться багато кошенят

Багато мріють обзавестися домашніми вихованцями.

Особливо діти люблять кошенят і цуценят.

Але до чого сняться маленькі кошенята? Варто розібратися.

До чого сняться кошенята – основне тлумачення

До чого сниться багато кошенят? Такий сон обіцяє відновлення ваших страхів з минулого і то, що ви будете підпорядковані своїм слабкостям. Чим більше кошенят у сні – там більшим буде ваш страх. Здавалося б – вони такі беззахисні, як вони можуть вам зашкодити? Але на практиці саме беззахисність перед ситуаціями життя і лякає людей.

До чого сняться маленькі кошенята? Чим вони менші, тим менший вплив на вас будуть надавати страхи. Також сон про маленьких кошенят обіцяє крах надій і чорну смугу в житті. Якщо ви граєте з маленькими тваринами у сні – ваш улюблений вам змінить. Якщо вони нявкають і труться про вас – варто чекати обману від людини, з якою ви найбільше довіряли.

Якщо вам присниться, як кішка на ваших очах народжує кошенят – ви на підсвідомому рівні готові до поповнення в сім’ї. Вам вже пора заводити дітей. Але вас долає страх неспроможності. Ви боїтеся того, що не зможете дозволити собі таку розкіш як дитина. Якщо вагітній жінці сниться, як вона народжує замість немовляти кошенят – вона побоюється за своє здоров’я і здоров’я малюка і досить марно. Всі її страхи викликані стереотипами і чутками, впливом ззовні. Їй варто відкинути все це і жити своїм розумом, довіряти життя.

Якщо такий сон присниться жінці не вагітної – їй пора закінчувати старі питання і починати займатися новими справами, безпосередньо пов’язаними з минулими проблемами. Вони вже давно її чекають. Потрібно прораховувати всі фінансові питання і не допускати зайвих витрат. Новий погляд на ситуацію вирішить все. Нові справи краще не починати, можете зазнати поразки.

Якщо ви уві сні не тільки народжуєте кошеня, але і годуйте його – ваші недоброзичливці всіляко бажають зіпсувати вам життя, але у них нічого не вийде. Можливо, що вони затесалися до вас у друзі і просто чекають слушного часу, щоб нанести вам удар в спину. У них це не вийде, тільки з тієї причини, що у вас чудова підтримка з боку близьких людей.

Варто також згадати, що у багатьох давніх традиціях кішки мали божественний статус. Вони вважалися священними тваринами, тому дуже плачевних ознакою є сон, у якому ви наносите шкоду кошенятам. Ви посягнете на щось святе для іншої людини, і він відповість вам тим же.

Якщо хтось інший на ваших очах заподіює шкоду кошеняті – вам варто бути уважним і не допускати, щоб ваші таємниці стали відомі кому-небудь ще. Важливо зберігати їх. Якщо чоловікові присниться, як його кохана тримає на руках кошенят – незабаром він може стати щасливим батьком.