До чого сняться п’явки: тлумачення сну про п’явок

До чого сняться п’явки на тілі, у воді, волоссі. До чого сняться п’явки по тлумаченню різних сонників

Якщо сон про черв’яків вважається хорошим, то сни про це тлумачаться негативно більшістю сонників. Щоб розібратися в значенні сну, потрібно пригадати його деталі і ті почуття, які відчував сновидящий уві сні і після пробудження.

П’явка в сновидінні вважається символом шантажу, здирництва.

До чого сняться п’явки за великим соннику

Бачити п’явок уві сні, але не торкатися до них – попередження про те, що у сновідящого є приховані або явні вороги. Щоб позбутися від них, потрібно докласти неймовірних зусиль. Якщо вдасться це зробити, є шанс пережити нападки ворогів з найменшими втратами ресурсом і нервів.

Якщо кровоссальні черв’яки плавають в озері або річці, це теж несприятливий сон. Він означає, що поточні справи закінчаться провалом. У всякому разі, досягти бажаного не вийде.

До чого сняться п’явки, присмокталися до тіла сновідящого? Вони символізують побутові негаразди, неприємні, витягаючі сили обов’язки або обтяжливі стосунки. Після сновидіння потрібно берегти нерви і піклуватися про своє психічне здоров’я.

Якщо сновидящий тисне п’явок руками, то наяву його чекають неприємності на роботі або в сім’ї. Близькі зрадять або не підтримають, колеги надійдуть жорстоко і заподіють душевну біль. Все настільки сильно виснажить нервову систему, і її треба буде довго і серйозно відновлювати.

Якщо кілька жирних п’явок присмокталися до тіла сновідящого, йому потрібно бути вкрай обережним протягом найближчого місяця. Такий сон попереджає про неабиякої небезпеки, пов’язаної з ризиком для життя.

До чого сняться п’явки по соннику Фройда

По тлумаченню цього сонника п’явки, зі сну жінці, означають роздуми про материнство. Якщо черв’яки плавають у річці, калюжі, озері, то жінка одержима явним або прихованим бажанням завагітніти і народити дитину.

Аналогічне значення має сновидіння, в якому сновидящий намагається поставити п’явок собі і комусь іншому. Такі маніпуляції свідчать про бажання стати матір’ю або батьком.

Також цікаве:  До чого сниться новонароджений хлопчик: тлумачення сну

Якщо п’явки сняться плаваючими в посудині з водою (пляшці, банку, каструлі), то наяву сновидящий надмірно дбає про власних дітей. Він у буквальному сенсі не дає їм жити своїм життям, приймати самостійні рішення. Гіперопіка позначиться негативно.

Спроба зловити п’явку уві сні – це приховане глибоко в підсвідомості бажання інтимної близькості з неповнолітнім.

До чого сняться п’явки по соннику Міллера

Не відрізняється від традиційного тлумачення сну про це за цим сонником. До чого сняться п’явки по Міллеру? До появи в житті сновідящого недоброзичливо налаштованих людей. У реальному житті вони будуть будувати підступи, шкодити нишком.

Ставити п’явок собі на тіло – недобрий сон. Це попередження про те, що сам сновидящий або хтось з членів його сім’ї найближчим часом захворіє. Бачити кров на шкірі – до тяжкої хвороби близького родича.

П’явка, присосавшаяся до шкірі, попереджає про якусь небезпеку. Потрібно поводитися обережно, не вплутуватися в авантюри, відмовитися на час від екстремальних подорожей і травматичного спорту. Якщо поставитися з попередження сну серйозно, небезпеки можна уникнути або звести її наслідки до мінімуму.

До чого сняться п’явки за новим сімейним соннику

П’явки у сні – символ того, що у сновідящого є ворог, позбутися якого буде непросто. Доведеться докласти серйозних зусиль, щоб звільнитися від його недоброзичливого уваги і досягти своїх цілей.

Лікування п’явками у сні – поганий сон. Якщо сновидящий сам вдається до гірудотерапії, то це попереджає про майбутню хвороби когось із близьких родичів. Якщо ж п’явками в лікувальних цілях користується хтось інший, то в реальному житті сновидящий посвариться з друзями.

До чого сняться п’явки по соннику Хассе

П’явки по тлумаченню цього сонника – символічне уявлення про можливі фінансові проблеми. До чого сняться п’явки, плаваючі у водоймі або плазують в квартирі? До серйозних ускладнень у фінансовій сфері. Після такого сновидіння потрібно чекати підступу від кредиторів. Відсотки по позиці непід’ємними, а умови договору – кабальними.

Також цікаве:  До чого сниться заєць: тлумачення снів

Побачити п’явок величезного розміру, жирних, лиснючих, роздулися від крові – дуже поганий сон. У реальному житті можна стати жертвою шахраїв, втратити вкладені гроші, повністю розоритися або відчути на собі інші наслідки фінансового краху. Сон попереджає: ніяких авантюр, пов’язаних з грошима! В іншому випадку наслідки будуть катастрофічними.

До чого сняться п’явки по об’єднаному соннику

Бачити уві сні тяжкохворої людини, на тілі якого є лікувальні п’явки, означає найближчим часом зіткнутися з реальною хворобою. Це може бути хвороба близької людини, друга, родича.

Відчути біль від укусу п’явки означає, що наяву сновидящему доведеться зіткнутися з образами. Це буде дуже неприємно і надовго позбавить душевної рівноваги.

До чого сняться п’явки, яких явно використовують з метою лікування якоїсь хвороби? Сон попереджає про те, що швидше людина почує тривожна звістка про хворобу близького родича. Інше тлумачення сну – це конфлікти і дрібні сварки на порожньому місці, які будуть затівати друзі.

Зловити п’явку уві сні для жінки – до вагітності, для чоловіка – до неприємного, тягостному дорученням.

Якщо черв’яки присмокталися до ніг або тіла, сновидящему загрожує небезпека в дорозі. Особливо несприятливий сон, у якому сплячий людина відчуває біль. Сновидіння може бути попередженням про важкому захворюванні або травмі.

З’їсти п’явку – хороший знак. Сон натякає на поліпшення в справах особистих і професійних. Хворому такий сон обіцяє одужання.

До чого сняться п’явки, плаваючі у воді? Діловій людині сон пророкує невдачу з новим бізнес-проектом, розлад після спілкування з партнерами. Жінкам бачити такий сон – до великого неспокою, пов’язаного з дітьми. Чоловікам сновидіння пророкує початок невдалого періоду, коли доведеться залежати від інших людей. Якщо кровососущий хробак зумів закріпитися на шкірі, потрібно запастися великим терпінням, так як подолати помилкове час швидко не вийде.

Бачити п’явок в аптеці або банці з розчином формаліну – до спадкових спорах або розділу бізнесу. Між спадкоємцями та бізнес-партнерами не буде згоди, і сновидінню доведеться поступитися значну частину належного йому майна.

Також цікаве:  До чого сниться черешня: тлумачення сну про черешню

Багато п’явок бачити – до втоми і розчарування. Одну, але велику, активно рухається – до зриву планів з-за намірів недоброзичливців. Якщо п’явка загинула, то наяву сновидящему доведеться займатися обтяжливою благодійністю або допомагати несимпатичним людям.

До чого сняться п’явки по сучасному соннику

Бачити п’явок навколо себе – попередження про початок важкого періоду в житті. Грошові витрати, психічний тиск, зрив планів і інші проблеми в буквальному сенсі виснажуватимуть, надовго позбавлять душевного комфорту. Погіршаться стосунки з колегами, родичами, друзями. Може бути відкладена заручини або весілля.

Після сну з участю кровосисних черв’яків не можна позичати гроші: їх не повернуть чи повернуть мізерно малу суму. Потрібно з підозрою ставитися до появи у життя нових знайомих. Можливо, за личиною доброзичливості або закоханості ховається лицемірний і корислива людина.

До чого сняться п’явки, прикрепившиеся до кісточок або стегнах? Сон попереджає про те, що сновидящий потрапить в халепу з власної вини. Слід поводитись обачно, але в будь-якому випадку доведеться докласти великі зусилля, щоб все виправити. Навколишні використовують сновідящого в своїх корисливих цілях.

Якщо п’явка присмокталася до руки, то наяву коханий або друг несподівано зрадить. Людина, що користується абсолютною довірою сновідящого, покаже своє справжнє обличчя, і це надовго порушить душевну рівновагу. Боржник, який зайняв велику суму грошей, відмовиться платити.

Більш просте тлумачення пропонується для закоханих або подружжя. Повзаючих по тілу п’явка означає для дівчини підступного коханця, а для чоловіків – невірну дружину. При цьому сон про зради трактується інакше!

П’явка в волоссі або на голові символізує наближення хвороба або небезпечна подія, від якого можна серйозно постраждати.

Якщо п’явка проникла під шкіру, то наяву сновидящий скине з себе вантаж проблем, які обтяжували протягом довгого часу.