До чого сняться п’явки: тлумачення сну про п’явок

До чого сняться п’явки на тілі, у воді, волоссі. До чого сняться п’явки по тлумаченню різних сонників

Якщо сон про черв’яків вважається хорошим, то сни про це тлумачаться негативно більшістю сонників. Щоб розібратися в значенні сну, потрібно пригадати його деталі і ті почуття, які відчував сновидящий уві сні і після пробудження.

П’явка в сновидінні вважається символом шантажу, здирництва.

До чого сняться п’явки за великим соннику

Бачити п’явок уві сні, але не торкатися до них – попередження про те, що у сновідящого є приховані або явні вороги. Щоб позбутися від них, потрібно докласти неймовірних зусиль. Якщо вдасться це зробити, є шанс пережити нападки ворогів з найменшими втратами ресурсом і нервів.

Якщо кровоссальні черв’яки плавають в озері або річці, це теж несприятливий сон. Він означає, що поточні справи закінчаться провалом. У всякому разі, досягти бажаного не вийде.

До чого сняться п’явки, присмокталися до тіла сновідящого? Вони символізують побутові негаразди, неприємні, витягаючі сили обов’язки або обтяжливі стосунки. Після сновидіння потрібно берегти нерви і піклуватися про своє психічне здоров’я.

Якщо сновидящий тисне п’явок руками, то наяву його чекають неприємності на роботі або в сім’ї. Близькі зрадять або не підтримають, колеги надійдуть жорстоко і заподіють душевну біль. Все настільки сильно виснажить нервову систему, і її треба буде довго і серйозно відновлювати.

Якщо кілька жирних п’явок присмокталися до тіла сновідящого, йому потрібно бути вкрай обережним протягом найближчого місяця. Такий сон попереджає про неабиякої небезпеки, пов’язаної з ризиком для життя.