Фруктово – ягідний торт без випічки з желатином

Напевно, у багатьох буває таке, що хочеться чогось солодкого і смачного, а піч зовсім не хочеться. Не завжди є бажання, вільний час. І тоді на допомогу приходять тістечка без випічки. Їх зараз на просторах інтернету представлена величезна безліч. І навіть буває складно розібратися в рецептах, який з них смачний, який ні! Який варто готувати, а який не варто. Щоб потім не було шкода витраченого часу і грошей.

Хочу представити Вашій увазі торт, який легко готується, виходить дуже смачним. Витрат на нього йде зовсім небагато. А часу на приготування, і того менше. Його можна вважати тортом, а можна – просто смачним десертом.

За той час, що я готую такий торт, не було ще жодного людини, хто б відмовився з’їсти шматочок. Мало того, все неодмінно просять ще добавки. І звичайно, після того, як торт виставляється на стіл, через 10 – 15 хвилин від нього не залишається жодного, навіть найменшого шматочка.

Дивіться також: Торт без випічки на швидку руку з фото

Діти, так взагалі готові їсти його хоч кожен день. Моя внучка, поївши його напередодні, приходить на наступний день, і питає, чи залишився ще торт. Та й не тільки онука, чоловік теж заглядає в холодильник, і не знайшовши його там, дивується: «чому так мало зробила». А все тому, що багато такого десерту не буває.

tort

Особливо гарний такий торт десерт влітку. Коли дістаєш його з холодильника, зі свіжими фруктами і ягодами, встояти перед таким ласощами – просто неможливо.

Давайте приготуємо такий торт сьогодні. Якраз на дворі літо, на ринку достаток ягід і фруктів. Коли ж, як не зараз його готувати.