Млинцевий торт – 6 смачних покрокових рецетов в домашніх умовах з фото і відео

Млинці — це блюдо, яке люблять мільйони людей! Що може бути краще за них — гарячих рум’яних, ароматних і неймовірно смачних?! З розтопленим вершковим маслом, свіжою сметаною, з тягучим і запашним медом, з улюбленим варенням, так просто без усього!

Зовсім скоро Масляна! А значить і весна не за горами, пора готуватися, і зустріти її, як годиться. А покладається співати, танцювати, веселитися, так пекти млинці кожен день! А ми вже готові, і знаємо багато смачних рецептів, і на молоко, і на кефірі, і на молоці за старовинними рецептами, та з різними начинками.

bliny

А ось що ми ще не готували, так це торт із млинців. А яке ж свято без торта? Таке частування обязаельно має красуватися на святковому столі. Тим більше, що і приготувати його не складе ніякої праці. Якщо вмієте пекти млинці, то придумати начинку, приготувати крем і прикрасити його — це вже буде зробити не так складно.

Торти з млинців можуть бути різними, але в основному вони поділяються на дві категорії — солодкі і несолодкі. Зрозуміло, що солодкі, готуються з додаванням будь — якого крему або згущеного молока, фруктів і ягід, а несолодкі — з додаванням м’яса, курки, грибів, так всього і не перечислешь.

Давайте і ми з Вами подумаємо, який би торт ми хотіли спекти до святкового столу. Я хочу запропонувати Вам кілька рецептів на вибір. Сподіваюся, що вони Вам сподобаються, і Ви зможете вибрати варіант для себе.

І першим рецептом буде по – справжньому святковий торт і за змістом, і за оформленням.