Прості торти в домашніх умовах: рецепти торта зі сметанним кремом з фото покроково

В даний час кондитерські відділи просто в достатку пропонують різні смачні торти. Але хіба можуть вони зрівняється з тортом спеченим своїми руками. Десерти приготовлені в домашніх умовах безсумнівно завжди в пріоритеті у порівнянні зі своїми магазинними аналогами.

Дивіться також: Торт без випічки з печива і сметани за 15 хвилин

Як би ситно не поїли Ваші гості, вони завжди з нетерпінням чекають десерту. Це стало вже традицією. І тому у кожної господині є свої перевірені роками рецепти тортів. І в основному — це прості і нескладні кулінарні вироби.

Які наші найулюбленіші торти? Звичайно ж це «Наполеон», «Зебра», «Медовик», «Мурашник». Але готувати їх кожен раз все одно не будеш. І тому ми завжди з цікавістю розглядаємо фотографії нових запропонованих десертів, читаємо опис, і прикидаємо — на якій би свято приготувати новинку!

І як-то в такому пошуку мені попався на очі цікавий рецепт торта «Катерина». Я прочитала опис і подивилася фотографії. І мені захотілося приготувати його. Рецепт виявився зовсім простим, а тортик смачним. І я стала готувати його, додавши в свою скарбничку рецептів.

tort-eraterina

Але потім стала трохи видозмінювати рецепт. Мені захотілося, щоб торт був вищий і попишнее. Також, щоб не повторяться, стала міняти оформлення.

Тому сьогодні я пропоную Вашій увазі два рецепту. Перший — той, який мені зустрівся в свій час в одному з журналів. А другий вже кілька видозмінений — мій!