Сирний торт – простий і смачний рецепт сирного торта

З сиру можна приготувати багато смачних десертів. І ми вже готували такі, це і запіканка з грушами, і німецький маковий творожник. А сьогодні давайте приготуємо смачний і гарний торт.

Готується він зовсім нескладно, впорається навіть той, хто ніколи нічого не пек. А виходить дуже смачним, малокалорійним і дуже привабливим на вигляд! Готувати його одне задоволення. А коли приготували своїми руками, то їсти його потім — це вже подвійне задоволення.

tvorozhnyj-tort

Такий торт любимо і дорослими і дітьми. Готувати його можна і взимку, і влітку. Я готую влітку, тому прикрашаю його фруктами, якщо б готувала трохи раніше, то прикрасила б ягодами. Уявляєте, як було б смачно прикрасити його малиною та полуницею! А взимку можна прикрасити ківі, ананасом. Або використовувати для цього консервовані фрукти.

Загалом, що стосується його прикраси, це вже можна покластися на свою фантазію. А ми детальніше зупинимося на самій основі приготування.

До речі в кінці статті розповім, як на цій основі робити сирний пиріг. Який також можна зробити красивим, ну і звичайно смак його буде не гірше, ніж у торта.