Голубці з м’ясом та рисом – простий і смачний покроковий рецепт

В даний час як тільки не готують голубці — їх і запікають у духовці, роблять з листя квашеної та пекінської капусти. Готують їх з молодих бурякових і виноградного листя. Популярні й улюблені так звані «ліниві» голубці.

А що тільки не кладуть в якості начинки всередину — і рис, і гречку, і кукурудзяну крупу. Так як ця страва є популярним у східно-європейської кухні, готують його скрізь, і так само скрізь він любимо.

Є думка, що страва з такою назвою з’явилася порівняно недавно під впливом французької кухні, модного в той час, де подавалися смажені цілком голуби. Блюдо в Росії так і називалося «голуби», приблизно в той же час стали подавати «помилкових голубів» з м’ясного фаршу, загорнутого в капустяне листя. А потім почали вже називати їх лагідно — голубці.

golubcy

Я поділюся з Вами рецептом голубців дуже смачних, і зовсім прості у виготовленні. Як робить моя мама, і як робила моя бабуся — а стряпухи вони обидві ще які! Дай їм в руки будь-які продукти, так вони з них шедевр створять. І це страва у них завжди виходять на славу.

Звичайно зробити ліниві голубці значно швидше, але ж ми з Вами не поспішаємо. І хочемо зробити таку страву, щоб неодмінно захотілося добавки. Насправді — це зовсім просто, і ми з Вами впораємося дуже швидко.