Рецепт голубців покроково з фото. Як приготувати голубці з курячим фаршем

Ми вже готували класичний варіант голубців з м’ясним фаршем. Але можна приготувати також і з курячим фаршем. Це дієтичний варіант приготування. Якщо Ви на дієті, або просто хочете «розвантажитися», дати організму перепочинок, то цей рецепт як раз для Вас.

Хоча його також можна варіювати, або робити блюдо зовсім дієтичним, тобто не використовувати масло, і перед тим як робити курячий фарш, видалити з курячої тушки всю шкіру. Або ж робити обжарку на маслі, і залишати шкіру, якщо любите пожирніше. Але і в тому, і в іншому варіанті, на смак блюдо буде набагато постнее, ніж коли ми його готуємо з м’ясним фаршем.

Тому це треба врахувати, коли будемо готувати. Справа в тому, що чоловікові, щоб наїстися треба з’їсти таких «голубчиков» на один-два більше, ніж м’ясних. Тому робіть з запасом. З тієї кількості інгредієнтів, які я даю, вийде 10-12 штук, залежно від розміру капустяного листа, і від того, якого розміру вони у вас вийдуть.

golubcy

Я б не рекомендувала робити голубці занадто великими і товстими. Довжина 7-8 см — буде якраз те, що треба. Такого розміру вони і проварятся рівномірно, і кушаться будуть легко. Зараз початок літа, і капуста продається молода, соковита. Вилочки вже не маленькі, середнього розміру. З неї якраз і вийдуть наші вироби потрібного розміру.

Як правильно загортати голубці, і які для цього існують способи, а також як підготувати листя для голубців — також я розповім в сьогоднішній замітці.