Густе варення з полуниць на зиму з цілими ягодами

У кого — то сезон полуниці вже давно пройшов, а от у нас на Уралі він тільки почався. В цьому році набагато пізніше з — за прохолодної та дощової погоди. Тому, можна сказати у нас сезон в самому розпалі.

І хоча я вже заготовляли в цьому році полуничне варення, купуючи на ринку привізну ягоду, і ділилася різними оригінальними рецептами, сьогодні діти привезли з дачі нашу уральську ягоду, і її треба також заготовити на зиму. Тим більше, що вся вона дрібна і досить кисла. Мабуть від великої кількості дощів і відсутності сонця в цьому році.

Велику відібрали, пересипали цукром, і поїли, а з усієї дрібної я вирішила приготувати швидке варення -«п’ятихвилинка». Якраз зручно готувати з такої. А знаєте чому? Тому що це солодке ласощі готується всього 5 хвилин після закипання. Дуже важливо при цьому, щоб ягода за цей короткий час встигла гарненько прогрітися. Інакше при зберіганні воно може і «заграти».

Тому я завжди намагаюся готувати п’ятихвилинку саме з дрібної садової ягоди, або лісової полуниці. Вона теж не дуже велика і зберігається в такому виконанні дуже добре.

Готувати п’ятихвилинку можна і з великими ягідками, але я все ж не ризикую. І з цілої ягоди побільше варю за іншими рецептами, якщо цікаво, то з ними можна ознайомитися перейшовши по посиланню.

У сьогоднішньому рецепті радує той факт, що часу на приготування такого ласощі йде зовсім небагато. Приблизно за годину, а то й менше, якщо ні на що не відволікатися, можна отримати вже повністю готовий продукт.

А щоб не відволікатися на зайві розмови і нам, пропоную відразу ж приступити до приготування.