Варення із соснових шишок — корисні властивості і 9 способів його приготувати

Сосновий ліс…як тут легко дихається. Під підошвою похрустують гілки, а на деревах зріють соковиті шишечки… Дивишся на них — які ж вони незвичайні. Є в них щось загадкове. Я і не уявляла раніше, що з плодів сосни можна приготувати щось їстівне, наприклад, варення.

Уявіть, ви сидите за чашкою чаю, а в кришталевій розетці золотиться, схоже на мед, вареннячко з шишки, яку ви бачили зовсім недавно в лісі.

На вустах воно терпке, трохи смолянистое, з гіркуватістю в послевкусии. І це не мінус: солодкість десерту доповнить всі його смакові якості. А ще хвойне ласощі готують не тільки за класичним рецептом. Воно буде ще смачніше в парі з брусничкою, сонячним апельсином, цедрою, лимонним соком і кислотою, кедровими горішками. Ніжний мед теж у страву буде дуже до речі.

А ще вам повідаю, які шишечки підійдуть для варіння ласощі, і коли їх краще збирати в різних регіонах нашої величезної країни.

Соснове ласощі не тільки смачне, але і лікувальний. Багато недуг воно допоможе запобігти за рахунок корисних речовин в цій страві. Є, звичайно, правила і особливості прийому хвойного ласощі. Загалом, про все по порядку. Почнемо наше шишечное пригода…