Малинове варення “п’ятихвилинка” на зиму – 5 рецептів з фото і відео

Малинове варення — одне з тих, яке має бути в кожному домі. І швидше за все навіть не повинно бути, а є! Адже всі намагаються запастися на зиму цим корисним продуктом. Варення з малини ми не тільки лікуємося від застуди холодною зимою, але ще й отримуємо разом з ним масу корисних речовин і позитивних емоцій. Ну хто не любить малинове варення! Напевно важко знайти таких.

Чи відомо Вам, що малина містить велику кількість натуральної саліцилової кислоти. В її складі також лимонна, яблучна, винна кислоти. Тому ця ягода вважається кращим природним жарознижувальну і протизапальним засобом.

І якщо ми замерзли, і у нас з’явилися перші ознаки застуди, перше, що ми робимо — це п’ємо гарячий чай з малиною. І гарненько пропотев, буває, що хвороба не йде далі. Від випитих двох чашок чаю з малиновим варенням, від поганого самопочуття просто не залишається і сліду. Малина часто допомагає. Головне, не забути запастися нею на зиму! Щоб у холодильнику завжди була заповітна баночка з варенням!

malinovoe-varene

Чому в холодильнику? Щоб максимально зберегти всі корисні вітаміни та мікроелементи! Малину або просто товчуть з цукром, або ж для кращого збереження варять варення «п’ятихвилинка», і зберігають потім в холодильнику. При таких способах всі корисні речовини зберігаються в повному обсязі.

А є що зберігати. Це вітаміни А, С, Е, комплекс вітамінів Ст. Також малина містить велику кількість калію, кальцію. Залізо, що сприяє процесу кровотворення, мідь, яка входить до складу більшості антидепресантів. І ще ряд інших корисних мікроелементів.

Тому малиною потрібно запасатися. Її ніколи не буває багато. До того ж запасатися їй простіше простого. Готувати з неї варення — одне задоволення!

Пропоную Вам 5 супер-швидких, але від цього не менш смачних, рецептів приготування малинового варення «п’ятихвилинки», для заготівлі на зимовий період. А також поділюся секретами та особливостями приготування. Щоб вже напевно, Ваше варення вийшло найсмачнішим і найкориснішим!