Заготовки на зиму без оцту

Відкривати в холодні зимові вечори баночки з заготовками дуже приємно. Кухня відразу наповнюється ароматами літа, можна додавати в страви дуже смачні овочі.

Крім того, засолювання дозволяє зберегти овочі практично в первозданному вигляді: вони мають не тільки яскравий насичений смак, дивовижний аромат, але і практично всі первинні цінні речовини.

Відмінно, коли роблять заготовки без оцту. Тоді вміст банки дарує організму тільки користь, не погано впливає на ШКТ.

Навіть чутливі люди зуміють насолодитися такими заготовками, оскільки різкуватий пекучий оцет в них відсутній.

Як же робити заготовки без оцту? Запам’ятайте кілька рецептів, прості секрети засолювання та маринування. Вас будуть радувати прекрасні овочі круглий рік.

Смачні заготовки на зиму без оцту

Ви зможете робити різні смачні заготовки на зиму без оцту, якщо запам’ятайте кілька рецептів, зверніть увагу на корисні поради. Дійсно, консервувати без додання оцту набагато приємніше, крім того, ви краще зберегти натуральний смак і аромат овочів.

Однак про безпеку забувати не можна, тому вам знадобиться ретельно стежити за чистотою банок і якістю використовуваних продуктів.

Як стерилізувати банки — відео, 5 способів:

Без оцту ви можете закатати помідори, баклажани і перець, буряк і капусту, аджику і огірки, приготувати мариновані гриби і кабачкову ікру. Обмежень практично немає!

Любителі консервують навіть моркву, горошок і качани кукурудзи. Вибирайте варіант за душі і приступайте до приготування.