Як заморозити абрикоси на зиму

Чи заморожують абрикоси, що буде, коли їх разморозишь. Рецепти, рекомендації, як можна заморозити абрикоси на зиму

Абрикос – дивовижний фрукт, подарований нам самою природою, чудове джерело вітамінів.

У ньому міститься велика кількість вітаміну A – антиоксиданту, який активно бореться з раковими клітинами, заліза, підвищує рівень гемоглобіну, калію, який необхідний для профілактики серцево-судинних хвороб і багатьох інших корисних речовин.

З абрикоса роблять компоти, заготовляють варення на зиму.

Однак для збереження харчової цінності цього фрукта, найкраще його заморозити.

Сьогодні хотілося б поговорити про те, як заморозити абрикоси на зиму.

Заморожують чи абрикоси?

Абрикоси з цукром заготовляють на зиму у вигляді пюре, скибочками в сиропі, цілком і половинками. Так як теплова обробка незначна, вона жодним чином не впливає на корисні властивості фруктів.

Заморожування останнім часом набула популярності серед населення і потроху витісняє звичну консервацію. Тому є просте пояснення – в замороженому стані фрукти зберігають усі свої корисні властивості. Природно, далеко не всі овочі і фрукти можуть зберегти свій смак під впливом низьких температур. Як же йдуть справи з абрикосом?

Процес заморозки для даних плодів має свої відмінні риси. Заморожувати їх можна, але деякі господині бояться їх зберігати в морозильній камері, оскільки абрикоси, як і персики і сливи, під дією ферментів починають темніти і втрачати вітамін C. Таким чином, при розморожуванні втрачається їх колір і форма.

Щоб цього не сталося, потрібно враховувати всі нюанси заморозки даного фрукта, про що мова піде трохи пізніше.