Грибна ікра на зиму – рецепти з фото і відео

Грибний Сезон полювання в розпалі. Кожен намагається зібрати лісових красенів побільше, щоб посмажити їх з картоплею і цибулею, наварити смачного ароматного супу. Але гриби, як відомо, довго в холодильнику не продержишь, і ми звичайно ж намагаємося ще й запастися ними на зиму. Тому морозим їх, сушимо, робимо заготовки смачних маринованих грибів, солимо.

Але є ще один смачний спосіб заготівлі грибів на зиму — це грибна ікра. Заготівля надзвичайно смачна, апетитна і корисна. Коли є в коморі в запасі ікра з лісових грибів, вважайте, що у Вас завжди є можливість швидко приготувати обід або вечерю.

З такої ікри з легкістю можна зварити той же суп, підсмажити з нею картоплю. А можна просто відварити макарони, або зварити кашу і додати грибну ікру. І ніякого м’яса не потрібно, настільки все виходить смачним. Або додати її в якості добавки, коли тушишь м’ясо або курку.

Та що там говорити, просто відкривши таку банку з заготівлею, і намазавши ікру на хліб — і то досить! Або поставити її на стіл в якості закуски — та це ж буде закуска і № 1 на будь-якому святковому столі!

gribnaya-ikra-xleb

Тим більше, що приготувати її можна по-різному. Можна зробити її тільки з грибами і цибулею, можна додати моркву. А можна вводити і інші овочі, які забажаєте.

Ось сьогодні я поділюся з Вами рецептами, як приготувати грибну ікру на зиму. Коли у мене є гриби, я завжди це роблю. Тому що вони — це якісь особливі творіння природи. Ними неможливо наїстися, вони бажані на будь-якому столі, їх люблять і збирати і готувати, і їсти. І я думаю, що і Ви їх любите. Тому давайте готувати разом смачну ароматну заготовку.