Грибний суп пюре з заморожених лісових грибів. Покроковий рецепт з фотографіями

Суп -пюре — це густий суп, приготований з протертих овочів, круп, грибів, м’яса, птиці і риби. Це поживна страва, що володіє прекрасними смаковими якостями, і не менш прекрасним зовнішнім виглядом.

Суп — пюре засвоюється організмом краще, ніж звичайний суп. І тому він використовується в дієтичному і дитячому харчуванні. Такі супи не тільки корисні, але і досить калорійні.

Готувати супи — пюре досить легко. Робляться вони на основі м’ясних, овочевих і грибних бульйонів. Овочі відварюють і перетираються в пюре за допомогою блендера. Для додання кремової консистенції і більш насиченого смаку, в суп — пюре додаються вершки, сметана, молоко, жовтки яєць або вершкове масло.

У багатьох країнах світу супи — пюре є гастрономічними візитними картками. Так, у Франції, відомий на весь світ знаменитий вишисуаз — цибулевий суп, приготовлений на курячому бульйоні, з різних сортів цибулі, з додаванням вершків.

Відомий вже всім місо-суп, найулюбленіший суп в Японії. Цей суп японці їдять і на обід, і на вечерю. Склад його досить складний, і ми зараз на ньому зупинятися не будемо.

На Сході супи-пюре готують на наваристих м’ясних бульйонах, з великою кількістю спецій, гострі на смак. Так в Туреччині дуже популярний суп — чорба, який готують з сочевиці. Його готують у всіх закладах громадського харчування, і скрізь він на різний смак.

У Фінляндії, Чехії та Бельгії супи-пюре готують на основі пива.

У нас в Росії супи-пюре готують з гороху, сочевиці, шпинату, цвітної капусти, і звичайно ж з грибів. Наші краї багаті грибами. Яких тільки грибів не збирають у наших лісах. Любить наш російський народ ходити в ліс по гриби. І мало хто відмовиться від грибовницы зі свіжих лісових грибів.

sup_pyure

Але не тільки зі свіжих грибів можна приготувати смачний грибний суп. Заморожені на зиму гриби теж будуть як не можна до речі для такого супу. Як приготувати грибний суп із заморожених грибів та овочів ми вже розглядали в одній із заміток.

Також дуже смачним виходить суп -пюре. У мене заморожена дуже багато білих грибів, в цьому році на них був багатий урожай, і я пропоную приготувати суп-пюре з заморожених білих грибів. Але якщо у Вас немає білих грибів, а є інші гриби, то можна приготувати суп і з них.