Суп з плавленим сиром. Рецепт сирного супу-пюре з грибами

Своїм походженням супи-пюре зобов’язані французької кухні. Це одні з найбільш цікавих і самобутніх страв, які зазвичай дуже легкі, на відміну від наших супів. Ми любимо готувати суп, «щоб у ньому ложка стояла». А у Франції, це або «консоме» — прозорий бульйон або суп-пюре, або його ще називають крем-суп. На відміну від нас, супи подають у Франції не на обід, а на вечерю.

Досі багато супи-пюре у нас так і називають -«французькі». Не можу сказати, наскільки сьогоднішній запропонований мною рецепт можна так назвати. Привезений він не з Франції, а просто приготований на звичайній кухні, з тих продуктів, які знайшлися в холодильнику.

Але чи продукти в холодильнику знайшлися ті, що треба, — це особливість будь-якого супу-пюре — бути смачним, наш суп вийшов ніжним, смачним, має приємну консистенцію. До того ж приготувався досить швидко. На весь процес я витратила всього 30-40 хвилин.

sup-pyure

Хоча одне відміну від французького супу є точно, зазвичай у них готують такі супи без використання картоплі. Я картоплю використовувала, але використовувала і білі гриби. Тобто вийшло деяке поєднання французького супу-пюре і нашої грибовницы (грибного супу). Поєднання вдале, раджу неодмінно приготувати і спробувати. Тим більше, що літо на дворі, і з дня на день «підуть» гриби. А поки вони ще не виросли, готую суп із заморожених грибів. А коли у мене немає заморожених грибів, готую такий суп з печериць. І всі варіанти предсказумо-смачні.