Лагман в домашніх умовах покроковий рецепт з фото. Особливості приготування

Останнім часом все більшу популярність набирають страви узбецької кухні. І це не випадково. Вони дуже смачні і корисні. Склад продуктів у них повністю збалансований, готуються вони досить легко, якщо знати деякі основи.

Складаються такі страви в своїй більшості з м’яса і великої кількості овочів, це такі страви, як дамлама, басма; або ж з м’яса про бобових — шурпа, машхурда; або з м’яса та рису — знамениті і улюблені всіма плови, які готуються як з куркою, так і з м’ясом.

І звичайно ж, дуже багато смачних страв готується з борошна. Це і смачна самса, і узбецькі пельмені, і всім відомі коржі, і звичайно ж знаменитий лагман.

Мені пощастило прожити довгий час в Узбекистані, і пощастило також навчитися готувати всі ці страви. Причому приготування багатьох з них я вчилася в узбеків, за що вдячна їм донині. Зараз, вже живучи на Уралі, ми продовжуємо готувати всі ці страви для своєї родини і для друзів. Багато хто наші друзі вже також навчилися готувати ці страви, і вчать у свою чергу інших. Так і набуває поширення узбецька кухня у всіх куточках нашої неосяжної Росії.

А як же інакше, адже спробувавши лише раз будь-яку страву узбецької кухні забути про нього вже просто неможливо. Залишається тільки одне — навчитися його готувати! В чому я Вам з величезним задоволенням допоможу.

lagman

А готувати ми сьогодні будемо лагман. Я вже давала рецепт класичного узбецького лагмана. Також докладно розповідала і виставляла відео, як зробити локшину для нього.

Але сьогодні інший рецепт, ми називали його в Узбекистані — «сухий» лагман, а правильне його назва лагман по-уйгурски.

На відміну від його аналога, це блюдо готується в невеликій кількості рідини. І якщо в першому варіанті, рідка складова значна, тобто він виходить, як густий суп. То в сьогоднішньому варіанті, він виходить досить густим, як локшина з м’ясом і овочами. І рідку складову страви можна розглядати не як бульйон, а як соус.

До того ж у першому варіанті овочі тушатся, а в другому просто обсмажуються, причому дуже швидко. Від цього в овочах зберігається максимально можлива кількість корисних речовин і вітамінів.

lagman

Тепер, коли Ви знаєте, в чому різниця між традиційним узбецьким лагманом і лагманом по — уйгурски, давайте приготуємо це дуже смачне і дуже корисна страва. Тим більше, що зробити це можна досить швидко, а виходить дуже ефектна, смачне і красиве блюдо!