Картопляний суп-пюре з білими грибами

Вважається, що батьківщиною супу-пюре є Франція, але історія нам говорить про інше. Набагато раніше перетирати інгредієнти в пюре і розбавляти їх бульйоном стали на сході. А французи вже довели це перша страва до досконалості, у тому числі винаходячи нові рецепти в цій категорії.

Це перше блюдо полюбилося і на півдні, і на півночі. Де-то його подають холодним, де гарячим. Варіантів приготування налічується більше сотні – з грибами, овочами, з крупою, з сиром, з рибою, птицею та іншим м’ясом.

Сьогодні я хочу поділитися з вами одним з найбільш смачних рецептів. Готувати улюблену страву ми будемо з картоплею і грибами на основі вершків. Воно вийде з яскраво-вираженим смаком, незрівнянним ароматом і чудовим зовнішнім виглядом. Невеликою порцією можна буде відмінно наїстися, при цьому зовсім не відчуваючи почуття тяжкості після трапези.

Приготувати таку страву можна дуже швидко, а склад продуктів простий, як ніякий інший. Засукаймо рукави і вирушимо на кухню чаклувати над прекрасним вишуканим блюдом, від якого все бувають в захваті!