Борщ класичний — 8 рецептів приготування холодного і гарячого супу

Борщ – це ще один холодний літній суп, крім окрошки, який рятує нас від літньої спеки. Хоча готують його не тільки влітку, але й взимку. І звичайно ж зимовий суп виходить наваристим і дуже апетитною, і подається гарячим.

Варіантів і способів приготування цієї страви напевно стільки ж, скільки і господинь, його готують. Але все ж можна виділити основні правила, за якими вона готується.

Основу супу становить буряк, і в залежності від рецепту включаються ще й інші компоненти, найчастіше це огірок, картопля, зелень, рідше редис. У гарячих варіантах – це ще і ріпчасту цибулю з морквою, які попередньо пассеруются.

Часто відвар заправляється оцтом, або лимонним соком, і є варіанти холодного приготування, де в якості рідкої основи використовується кефір.

В основному це пісний суп, хоча є рецепти, де і в гарячому, і в холодному виконанні використовується м’ясо, птиця та ковбасні вироби.

Сьогодні я постаралася зібрати в одній статті різні способи приготування улюбленого багатьма супу. Познайомившись з ними, і зрозумівши основу, Ви з легкістю зможете зварити не тільки будь-який з них, але також і скласти свій власний рецепт.