Суп з фрикадельками 7 рецептів з фото покроково

Суп з фрикадельками є улюбленим першою стравою мільйонів людей. І це не дивно, готується такий суп дуже швидко і завжди виходить смачним і апетитним.

Готувати його можна з будь-якого фаршу — м’ясного, курячого або рибного. Дуже смачними виходять супи з мішаного фаршу. Змішуються або різні види м’ясного фаршу, або курячий фарш додається в м’ясний.

Є безліч рецептів приготування супу з фрикадельками. Готується він з різними овочами, це морква, картопля, цибуля, болгарський перець, помідори, кабачки, капуста, стручкова квасоля. Додаються також різні макаронні вироби, рис, перловка, бобові. З фрикадельками готуються навіть щі і борщі, і на сторінках мого блогу подібні рецепти є.

Але з-за того, що цей суп відноситься до категорії тих, які швидко готуються, бобові і перловка додаються рідше, ніж вермішель і рис. Але, якщо Ви маєте час, то, грунтуючись на сьогоднішніх рецептах, Ви можете приготувати смачний суп з фрикадельками з червоної або білої квасолі, чи гороху нут. До речі якщо готувати суп із сочевиці, приготувати його можна також швидко, як і з рисом, а в результаті вийде незвичайний і дуже смачний обід!

Відмінною особливістю приготування фрикадельок є те, що у фарш крім цибулі, солі і перцю, іноді яйця, більше нічого не додається. В цьому їх відмінність від тюфтельок, де у фарш додається рис. Фрикадельки набагато меншого розміру, ніж тефтелі.

sup-s-frikadelkami

В сьогоднішній підбірці рецептів мені б хотілося поділитися різними варіантами приготування супів. Знаючи ці рецепти, Ви зможете з легкістю замінювати інгредієнти і готувати безліч інших варіантів. Якщо ж представлених рецептів достатньо, то готуйте з ним, і їжте супи на здоров’я. Всі рецепти перевірені багато разів і виходять дуже смачними. Вам сподобаються!