Мариновані опеньки – смачні страви

Приготувати салат з маринованими опеньками простіше простого. Ці грибочки, заготовлені ще з осені, мають делікатним смаком. В залежності від використаного маринаду, вони можуть бути гострі, пряні або ніжні. І таким же цікавим вийде не тільки салат, але й інші страви з опеньками.

Отже, що приготувати з маринованих опеньків? На це питання так і хочеться відповісти, звичайно, салат! Однак не варто недооцінювати смакові особливості даного продукту. З них готують супи, другі страви, соуси. І подають як до святкового столу, поряд з ніжним сметанним желе або заливним з форелі, так і до буденної, як його смачного різноманітності.

Салати з опеньків

Смачний салат з маринованими опеньками можна приготувати з найпростіших продуктів. Важливо, що в комбінації з ними використовуються продукти з нейтральним смаком. А в результаті виходить дуже ситне блюдо.

Привабливо, що ніякої підготовки грибів не потрібно. Необхідно лише витягти їх з банки, промити під проточною холодною водою, а потім обсушити (зручно це робити паперовим рушником). Після чого опеньки готові до використання.