Гриби мариновані на зиму – рецепт та особливості приготування. Як смачно замаринувати гриби

Гриби — невід’ємна частина російської національної кухні. І це не дивно. У краях, де стільки лісів, їх росте безліч різних видів і у великих кількостях. Тому гриби у нас завжди збирали, збирають і будуть збирати.

Що тільки не готують з них в сезон і супи, і другі страви, салати, пироги. Але рано чи пізно сезон закінчується, а продовжити задоволення завжди хочеться. І тому ми робимо грибні запаси — морозим, солимо і звичайно ж, маринуємо лісові дари.

І як же буває добре відкрити заповітну баночку з лісовим делікатесом, порадувати свою сім’ю і пригостити гостей! Тому влітку не треба лінуватися. Як тільки починається сезон, пора збиратися на грибне полювання.

griby-marinovannye

У цьому році на Уралі було дуже спекотне літо, без дощів, з температурою 30 градусів. Всі кажуть, що аномальна температура для нашої місцевості. Так і є. І якщо в липні ми вже в колишні роки щосили збирали гриби, то в цьому році не тільки їх, навіть трави в лісі не було.

Але з приходом вересня, вони стали потихеньку з’являтися. Тому прийшов час їх заготовляти. І сьогодні я хочу поділитися з Вами дуже смачним рецептом. За нього я мариную гриби вже багато років, і ще жодного разу він не підвів мене.

За цим рецептом можна маринувати і білі, підберезники, підосичники, маслюки, опеньки. Також мариную по цьому ж рецепту лисички, рижики та опеньки. Думаю, що можна і інші їстівні гриби маринувати таким же способом. Але зізнаюся, я не пробувала, інші гриби ми просто не збираємо. А писати імовірно я не хочу.

Я представляю сьогодні тільки один рецепт. Колір і смак у кожного виду грибів різні, тому рецепт один, а смак буде виходити різним. Тобто, його цілком можна назвати універсальним.

Рецепт цей випробуваний вже дуже багатьма, на протязі багатьох років. І всі, хто пробував, неодмінно давали йому найвищу оцінку. Кращим подарунком на будь-яке свято для наших друзів є баночка наших маринованих грибів. І тому, я завжди заготовляю їх у промислових масштабах. І для себе, і для тих, хто любить мої смакоту.

А сьогодні рецепт для Вас, дорогі читачі. Адже всіх Вас я не зможу пригостити смачним делікатесом. А зате Ви з легкістю зможете приготувати його самі.