Кабачки по-корейськи на зиму швидкого приготування – смачні рецепти з фото

Кабачки на городі ростуть і ростуть. Кожен день готуєш з них які-небудь смачні страви, смажиш на сніданок оладки, робиш заготовки. Ось зовсім недавно варили кабачкову ікру різними способами. А вони все не закінчуються. І закінчуватися поки зовсім не збираються.

Так і нехай собі ростуть! Є ще безліч смачних заготовок на зиму з них. І одна з таких, смачна, ароматнейшея закуска або салат, кому як більше подобається — кабачки по-корейськи. Останнім часом стала дуже популярною і улюбленою за свої смакові якості, відносну легкість приготування, за «некапризность». Такий салат добре зберігається при його заготівлі на зиму, і тому вважається такою.

Дивіться також: Страви з кабачків – смачні рецепти

Зараз дуже люблять заготовки з серії «пальчики оближеш», ми вже готували з цієї серії помідори і кабачкову ікру. А тепер ось готуємо кабачки по-корейськи. І цей салат називається так зовсім не випадково, виходить він просто найсмачніше. Причому готувати його можна будь-яким відомим способом, він виходить смачним завжди. Чоловіки від нього просто в захваті!

kabachki-po-korejski

Але попереджаю відразу про одну особливості цього салату. Готуйте його відразу багато! Тому що, виходить він настільки смачним, що у багатьох просто не доходить до банок — з’їдається раніше! Справа в тому, що овочі якийсь час маринуються в спеціально приготованому розчині. І після закінчення потрібного часу, салат повністю готовий до вживання.

А можете спочатку приготувати на пробу, трошки. Спробуєте, а потім вирішите, скільки банок хочете заготовити. І я даю Вам гарантію, що салат сподобається всім. Я ще не зустрічала жодного, кому б не сподобався.

Тому давайте будемо готувати. Цей смачний салат з кабачків на зиму приготуємо двома різними способами.