Помідори у власному соку на зиму – рецепт “Пальчики оближеш”

Зараз — літо! Спекотна пора, багата на фрукти та овочі. Потрібно встигнути наїстися ними досхочу, поки вони максимально багаті вітамінами і мікроелементами. І потрібно запастися на зиму, щоб і тоді, ми не відчували в них нестачі. До того ж овочі можна не тільки подавати на стіл, як смачну закуску, але і готувати з них смачні страви.

Так, наприклад, багато страви готуються з помідорами. І чим купувати їх у магазині зі всякими консервантами, краще приготувати свої, домашні. Звичайно, справа ця вимагає чималих затрат. Але що не зробиш, щоб готувати для своїх улюблених корисну і здорову їжу.

До того ж, якщо взяти до уваги, що варто це все в магазині недешево, то напевно можна і попрацювати влітку. Так, наприклад, банка томатів у власному соку коштує приблизно 80 рублів. А в баночці-то всього 5-6 помідорів. Тобто, як раз їх вистачить на те, щоб приготувати тільки удін вечерю. А адже зима довга, обідів і вечерь готувати треба багато. І якщо є запаси, то з ними і готувати якось веселіше.

Як консервувати смачні хрусткі огірки я вже розповідала в одній із заміток. А сьогодні давайте заготовимо на зиму помідори у власному соку. Такі помідори виходять дуже смачними. Втім, не менш смачним виходить і сік, в якому і готуються помідори.

За смаком вони нагадують свіжі помідори, але тільки солодко-солоні. Хороші і в якості закуски, а для приготування других страв їм просто немає заміни. Так, наприклад, справжній угорський гуляш у зимовий час можна приготувати саме з цими помідорами. І не тільки його, але і багато інших страви.

Тому в сезон заготовок, я намагаюся приготувати таких баночок як можна більше. І сьогодні ділюся з Вами рецептом приготування. Причому рецепт цей сміливо можна назвати «Пальчики оближеш», настільки смачними виходять і помідори, і сік. І коли з’їдаєш чергову помідорки, кожен раз облизуєш ще й пальчики. Так що не забудьте про це, коли будете пробувати!