Лечо з болгарського перцю на зиму – рецепти “Пальчики оближеш”

«Всякому овочу свій час» — відома російська приказка. Вживається в мовленні, коли хтось квапить події. А ми сьогодні будемо розглядати цю прислів’я буквально.

Болгарський перець набрав свою, саму що ні на є, кращу силу. Он вони висять на кущі міцні, м’ясисті, набралися смаку, кольору, запаху. Значить настав час готувати лечо! Адже і помідори якраз в самому соку. А що потрібно для приготування смачного лікуючи? Правильно! Соковиті м’ясисті перці і помідори.

Лечо, мабуть, найулюбленіша в народі заготовка. І це не випадково. Готується воно дуже швидко, зберігається прекрасно, і нарешті, воно просто дуже смачне! Хоч просто з хлібом його їж, хоч подавай, як закуску на будь-яке свято, хоч страви додавай. Тому кожен намагається заготовити цієї смачної закуски, як можна більше. А щоб була різноманітність, використовує для цього різні способи приготування.

Благо, що рецептів існує просто величезна кількість, хоч по-угорськи, хоч по-болгарськи. Хоч з морквою, хоч з цибулею, але неодмінно з помідорами, або томатною пастою, або ж з томатним соком. Давайте розглянемо сьогодні найсмачніші рецепти, які можна віднести до категорії «пальчики оближеш!».

lecho

Всі рецепти прості, і не займають багато часу на приготування. Всі вони без стерилізації, не рахуючи звичайно, що порожні банки простерилізувати треба в обов’язковому порядку.

І першим розглянемо самий популярний і улюблений багатьма рецепт, який готується з використанням помідорів, моркви і цибулі.