Помідори консервовані з виноградом на зиму – найсмачніший рецепт “Пальчики оближеш”

Коли трапляється такий врожайний рік, як цей, і на кущах зріє просто величезна кількість томатів, то можна балувати себе самими що ні на є різними заготовками консервованих помідорів на зиму. Вже будь-тільки заготовок з них ми не приготували, маринували ми їх і з морквяної бадиллям, закочували з желатином, заготовляли помідори у власному соку.

Консервували не тільки томати, але і огірки, кабачки, баклажани, перець. І здавалося б, що вже все зроблено, і ось вони, баночки, стоять всі в ряд як солдати в строю. Так ні ж, не всі рецепти ще застосовані, не всі «вкусняшки» зроблені, томати в ящиках лежать і чекають своєї години.

zagotovki-na-zimy

Тому будемо сьогодні готувати їх дуже смачним рецептом, який з повною впевненістю можна віднести до рецептів «Пальчики оближеш!» Адже консервувати їх ми будемо не просто так, і не з огірками, а з виноградом! Уявляєте, хто б міг подумати?! Виявляється такий рецепт є, причому дуже — дуже смачний. І робиться все дуже легко і просто, без стерилізації.

Готувати таку заготовку найкраще з дрібних сортів помідорів, дуже добре для цих цілей підходять черрі, або дрібні сорти дамських пальчиків. Я спеціально саджу поряд з великими сортами і дрібні, саме для консервації і для засолювання. Консервую їх в літрові банки. Дуже зручно, відкрили баночку і відразу ж з’їли за обідом або вечерею.

Рецепт дуже смачний, випробуваний. Тому рекомендую спробувати законсервувати на пробу хоча б пару баночок. Взимку така заготовка буде для Вас чудовим подарунком, коли б Ви її не відкрили. Хоч просто для сімейного вечері, хоч для будь-якого свята. А в Новий Рік! Красиві, смачні, апетитні помідори будуть красуватися на Вашому святковому столі, тільки уявіть собі цю картину!

pomidory-vinograd

Давайте швидше консервувати. У мене вже все готове для цього. Також як і я готова поділитися з Вами рецептом.