Дуже смачні консервовані огірки на зиму. Рецепт з червоною смородиною

У сезон заготовок всі намагаються запастися різними овочами та фруктами. Однією з найпопулярніших заготовок є консервування огірків.

Зараз якраз йде огірковий сезон. З теплиці кожен день можна знімати по відру, а то й більше, цього смачного овоча. І заготівлі йдуть вже щосили — зроблені огірки з помідорами, асорті з різними овочами. Як же можна ще законсервувати їх ще, щоб було смачно!?

ogurcy

Мені дуже подобається рецепт з червоною смородиною. Вона є прекрасним консервантом, і з її додаванням можна значно зменшити кількість оцту. До того ж смородина допомагає огірочків залишатися хрусткими, і робить ще більш смачними. Адже ця смачна ягода містить і цукор, і натуральні кислоти. Як раз те, що потрібно, щоб огірки добре зберігалися, і щоб зберігання не вплинуло на їх смак.

Не так давно, я вже давала рецепт смачного консервованого асорті, де в якості консерванту, крім цукру, солі і оцту, ми використовували аспірин. І ще ми робили їх без стерилізації. Так ось цей рецепт практично такий самий, відмінності незначні. Але, все ж, зупинимося на них детальніше.