Грибний суп з свіжих грибів. Як зварити грибовницу з свіжих грибів – рецепт з фото

Після дуже спекотного літа, нарешті щосили пішли гриби. І ми намагаємося надолужити втрачений час, щоб наїстися ними досхочу. Тому і готуємо з них різні страви: запікаємо їх з куркою та картоплею в духовці, готуємо «жареху» з картоплею, варимо грибовницу. А також заготовляємо на зиму — солимо рижики, маринуємо підберезники і опеньки.

І чесно кажучи, вже наїлися. Але все одно тягне в ліс — погуляти і пошукати грибів. Адже це така радість знайти міцний гарний білий гриб, або яскравий ошатний підосичник, або сімейку маслюків…

Ну, а раз гриби знайдені і принесені додому, треба щось з них приготувати. Так що-небудь смачненьке, і бажано те, що ще не готували. І ось думала я думала, що б таке приготувати? І на розум прийшов досить цікавий рецепт грибного супу.

Я зазвичай готую грибовницу тільки з грибами, картоплею і цибулею. Але таку ми вже варили, окремо з білими, окремо з підберезники. Готували вже і з крупами — з рисом, і перловкою. Але ось з чим не варили, так це з сочевицею.

gribnoj-sup

Сочевицю в нашій сім’ї люблять всі — і м’ясоїди, і вегетаріанці. Тому суп вийде — те що треба! Гарний буде для всіх!

Готувати його я буду з свіжих лісових красноголовців. Але взагалі, з яких грибів готувати, це не принципово. Готувати можна і білих, і з маслюків, і підберезників… Не буду перераховувати всі гриби. Зазначу лише, що не тільки лісові гриби будуть гарні в супі, адже не у всіх є такі багаті ліси, як у нас. Тому сміливо купуйте печериці, і готуйте смачний грибний суп з них.

Технологія приготування і рецепт для всіх свіжих грибів один.