Помідори в желатині на зиму смачний рецепт з фото і відео

Ми вже приготували разом з Вами кілька смачних заготовок на зиму з помідорів. Готували ми їх з морквяної бадиллям, і у власному соку, і з огірками. А сьогодні я хочу запропонувати Вам ще один свій улюблений рецепт — помідори в желатині. Мені дуже подобаються такі помідори, у них незвичайний смак, гарне оформлення. А найголовніше, що такі помідори ніколи не залежуються ні на столі, ні в холодильнику.

Основною особливістю даного рецепту є те, що в заливку додається желатин, і тому маринад виходить тягучим, як не дуже густий кисіль.

Щоб зберегти і підкреслити смак помідорів крім солі, перцю і гвоздики додається цибуля, або тільки часник. Не додається традиційні для консервації хрін, кріп, гострий перець.

Саме це і дає рецептом ту родзинку, яка дозволяє отримати смак ні на що не схожий. А адже це важливо! Зараз, коли інтернет рясніє різноманітними рецептами, і багато заготовляють консервацію на зиму за ним, а багато за своїми сімейними рецептами, які перейшли ще від бабусь. І важко кого-небудь чим-небудь здивувати.

А саме цим рецептом особисто мене коли-то здивувати вдалося. І з тих пір, я кожен рік заготовляю це смачне ласощі в банках. Не багато звичайно, багато робити не виходить! Улюблених рецептів багато, приготуєш всього потрошку, дивишся вже повна комора. Так і з банками завжди проблема, їх ніколи не вистачає!

pomidory-v-zhelatine

Бачила в інтернеті, що робляться такі помідори без стерилізації. Але я не ризикую, стерилизую їх, щоб вийшло вже напевно. До того ж і ті помідори, які так сподобалися мені, робилися саме зі стерилізацією. Та й сам процес зовсім не тривалий, займає всього 15 хвилин.

А якщо не стерилізувати, то треба хоча б пару раз залити помідори окропом, щоб прошпарить їх. Інакше «вибухнуть». Але так як помідори у нас порізані, вони за два рази просто зваряться. Тому, як не крути, краще простерилізувати!

Ну що ж у нюансах поговорили, заодно і налаштувалися. Пора приступати.