Помідори з морквяним бадиллям на зиму рецепт без стерилізації

Ось уже кілька років, як в заготовки на зиму стали дуже популярні консервовані помідори з морквяної бадиллям. Рецепт став просто мега-хітом! То і справа запитують: «А як законсервувати помідори з морквяної бадиллям? Це складно? А правда, що це дуже смачно? А можете дати рецепт!…»

Відразу відповім на всі питання: «Так, це дуже смачно! Навіть слів не підібрати, як смачно! А готувати такі помідори пара дрібниць, простіше не буває…»

Про смак таких помідорів говорить хоча б один той факт, що відкритій літрової банки вистачає максимум на 10 хвилин. Якщо помідори поставити на стіл в салатнику до обіду або вечері, то поки накриваєш на стіл, ріжеш хліб, готуєш столові прилади, салатник порожніє прямо на очах. А адже ще навіть не сіли за стіл.

pomidory

Ще один важливий факт, коли закінчуються помідори в банці, приступають до розсолу. І випивається він так само швидко, як і закінчуються помідори. Він анітрохи не гірше за смаком, ніж самі помідори.

Тому, якщо ви займаєтеся заготовками, то готувати такі помідори треба обов’язково! Тим більше, що рецепт насправді проста, як двічі два. Не треба ніяких спецій, банки не треба стерилізувати. Просто зробили розсіл, залили, злили його і знову залили. Ось і весь рецепт!

Але давайте детальніше зупинимося на рецепті. Щоб помідори вийшли смачними напевно. Щоб банки не злетіли. І щоб річні помідори радували нас довгою зимою!