Огірки в томатній заливці на зиму рецепт з фото

Хрусткі консервовані огірочки — найулюбленіша заготівля на зиму багатьох людей. Особливо зараз, коли у багатьох є свої дачні ділянки, і на кожному знайдеться тепличка зі своїми огірочками. Всього кілька кущів може давати відмінні врожаї. І важливо зберегти цей урожай.

Ми зберігаємо, закупорюючи вирощені овочі в банки різними смачними способами. І один з таких — це огірки в томатній заливці, або в томатному соусі. Звичайно зроблене вже асорті, або огірки з червоною смородиною також виходять наивкуснейшими. Але перевага сьогоднішнього рецепту в тому, що приготовані вони разом з томатами, які ми переробимо в соус, і вийде дуже смачна томатна заливка.

Її можна буде пити, просто смачний томатний сік, або використовувати в якості приготування перших і других страв. Тобто виходить два в одному, і огірки виходять смачними і хрусткими, і заливка не пропаде!

І хоча повозитися з ними доводиться трохи довше, ніж з попередніми, але воно того варто. Тому давайте будемо готувати їх разом.

ogurcy-v-tomatnoj-zalivke

Можна використовувати для заготівлі і заводський томатний сік, і магазинну томатну пасту. Але ми сьогодні будемо готувати, використовуючи свіжі помідори.