Хрусткі консервовані огірки. Рецепт найсмачніших огірків на зиму

Сьогодні зібрала перший великий урожай огірків. Півтора відра — непогано для середини липня! Пора починати заготовки на зиму.

Завжди роблю багато заготовок. Люблю, щоб і взимку було вдосталь овочів. По мірі достигання всіх овочів, буду заготовлювати їх на зиму, і ділитися рецептами з Вами. А рецепти у мене хороші, перевірені роками. Збирала їх довго, сортировала найсуворішим чином. Враховуючи відгуки і побажання.

Так і сьогоднішній рецепт консервованих рецептів зберігається у мене вже дуже давно. У цього секрету є одна хитрість, яка дозволяє приготувати смачні хрусткі огірочки. Причому оцту використовується мінімальна кількість, і огірки не стерилізуються. І те, і інше — два великих плюси.

Ще один плюс в тому, що я консервую огірки разом з іншими овочами. Тобто виходить таке овочеве «асорті». Консервую це овочеве розмаїття у трилітрові банки. З’їсти трилітрову банку огірків швидко, досить важко. А от коли в ній різні овочі, спробував одне, іншого… дивись, уже й банку спорожніла.

Хоча за рецептом, за яким будемо сьогодні заготовляти на зиму огірки з овочами, можна робити тільки одні огірки. Вони теж будуть смачними і хрусткими. Це також перевірено!

Так консервує огірочки моя мама. І це вона навчила мене, як це робити. Я ж стала робити за її рецептом «асорті». Тепер і мама робить так само. Загалом ми обмінялися з нею знаннями і досвідом, і збагатили рецепти один одного.

Всі, хто пробує наші соління, дуже хвалить їх. Завжди просять дати рецепт і розповісти в чому секрет. І я вже з багатьма і поділилася рецептом, і секретом. А тепер ось, хочу поділитися і з Вами.