Варення з брусниці — 10 смачних рецептів брусничного варення на зиму

Весна красна, так голодна, осінь дощова, так ситно. Зовсім скоро, друзі, настане ця пора. І незважаючи на всі її погодні примхи, листопадний прекрасний сезон. І не тільки своєю красою, але і вітамінними вишукуваннями, якими осінь щедро обдаровує нас.

Якщо ви житель північної, або навіть середньої смуги Росії, то вам невимовно пощастило. Відвідайте лісу або тундрову частину нашої батьківщини, адже саме там росте на горбах соковита чорниця, з якої ми так любимо варити варення. А зовсім скоро там розкинеться червоними намистинами неймовірна за своїм смаком брусниця.

І нехай чарівна ягода по максимуму проявить свій потенціал. Для цього достатньо приготувати з неї ароматне варення: його можна створити за 5 хвилин, а ще класичним способом. Зробити десерт в рідній мультиварці за рецептом смачного, та на плиті без крапельки води, з соковитими яблучками і горіхами.

Експериментуйте з страв, створивши з нього універсальний джем. Або можна приготувати вітамінний страву без варіння. Дізнайтеся про корисність і протипоказання брусничного варення і секрети його створення.

З таким ласощами вашому здоров’ю буде все ні почому. «Мотайте на вус» щедру колекцію рецептів і дочекайтеся вересня. Скоро він порадує вас багатим врожаєм ягід.