Варення з кавунових кірок – найпростіші рецепти

З чого тільки ми не варили варення, коли жили в Узбекистані. І з ягід, фруктів і овочів. Так, так, не дивуйтеся варили варення з помідорів, кабачків і баклажанів. І звичайно ж не обходили увагою баштанні. Готували дуже смачне варення з дині і кавуна.

З дині варили варення тоді, коли купували її не надто солодке. Таку диню є ніхто не хотів, та це й не дивно в краю, де найсмачніші на світі овочі і фрукти. А викидати теж було шкода. І тоді з такої дині і варили варення, або в’ялили.

А з кавуна варили тоді, коли купували товстошкірий кавун. Тоді з нього зрізали товсті палітурки і варили з них. Варення виходило найсмачніше.

arbuz

Зараз ми живемо вже давно на Уралі, але коли я варю варення з кавуна і дині, і пригощаю їм друзів, ніхто навіть здогадатися не може з чого воно. А коли дізнаються неодмінно просять поділитися рецептом. А рецепт настільки простий, навіть і ділитися-то особливо немає чим. Скажеш буквально в двох словах, і дивишся подружки вже самі наварили таке ж смачне варення!

Зараз кавуновий сезон в самому розпалі. І швидше за все у всіх трапляються кавуни з товстими кірками. Так чого ж їх викидати. Чим добру пропадати, так краще зварити з них варення. Буде з чим попити чай довгими зимовими вечорами. А як смачно подати таке варення з оладками, сирниками або млинцями.

Приготоване варення виходить не тільки смачним, але і красивим — воно повністю прозоре, золотисте, як би наповнений сонячним теплом і світлом. Що звідки береться, білі кавунові скоринки і цукор…, а колір виходить просто дивовижним!

varene-iz-arbuznyx-korok

Пропоную скоріше купити кавун, і приготувати це варення всім! Ну хоча б кілька баночок.