Іспанський омлет — тортілья з картоплею і грибами

Омлет — універсальна страва, яку готують у багатьох країнах. Звичайно, в кожній країні є свої тонкощі приготування. Наприклад, італійці готують фритатту — італійський омлет з безліччю інгредієнтів. Французи воліють класичний омлет з додаванням вершкового масла. А ми сьогодні поговоримо про іспанський омлет.

Іспанський омлет називають — тортилья. Для його приготування обов’язково використовують картоплю. Тому страва не таке легке, як простий омлет. Кількість калорій в ньому — 135 ккал на 100 г. Якщо ж крім основних інгредієнтів ви будете використовувати м’ясо, сосиски або гриби, калорійність зросте. Отже, поговоримо про класичний рецепт іспанського омлету і інші цікаві варіації.

Секрети приготування

Як і будь-омлет, тортилья має деякі нюанси приготування.

  • Картоплю і цибулю попередньо загасити. Причому використовувати при гасінні потрібно оливкова олія для кращого аромату.
  • Картоплю залити яйцями і залишити на півгодини.
  • Обсмажувати омлет потрібно довго, кілька разів перевертаючи. Можна навіть сказати, що він запікається, а не смажиться.
  • Подавати тортилью можна і гарячу і холодну. Але ні в якому разі не можна подавати відразу з холодильника. Смак буде зовсім не той.

Існує ще один різновид страви — коржик з пшеничного та кукурудзяного борошна. Її також називають тортілья. Цей варіант страви — мексиканський. А блюдо, яке готуємо ми — це іспанський омлет тортілья.