Яєчня в мультиварці і тонкощі приготування

Яєчня — класичне блюдо на сніданок. Чи можливо приготувати її в мультиварці? Які інгредієнти краще використовувати? Секрети приготування і найсмачніший рецепт яєчні в мультиварці на кожен день.

На сніданок ми звикли подавати два типи яєчню — базіку і яєчню. Кожну з них легко урізноманітнити за допомогою різних добавок. Блюдо, приготоване в мультиварці, корисне, так як не містить шкідливих канцерогенів.

5 правил приготування

Яєчня в мультиварці вийде смачною, корисною і красивою, якщо дотримуватися основних правил приготування.

  • Використовуйте тільки свіжі інгредієнти. Краще, якщо це будуть домашні яйця. Для дієтичного страви можна використовувати перепелині.
  • Правильне масло. Використовуйте суміш вершкового і оливкового масел, яка додасть страві приємний аромат.
  • Підігрівайте масло. Тоді в процесі приготування яйця не вберуть занадто багато жиру. Без масла яєчню можна приготувати в мультиварці, використовуючи функцію «На пару».
  • Попередньо обсмажуйте начинку. Ковбасу, овочі або гриби, використовувані для начинки, обсмажуйте окремо, а потім заливайте яйцями. Так страва не набере зайвої рідини і збереже форму.
  • Не виймайте відразу. Витримайте блюдо кілька хвилин в мультиварці, не відкриваючи кришки.

Коли додавати сіль? Якщо ви готуєте бовтанку, сіль можна додавати відразу. Її слід солити після того, як жовток схопиться.