Кращі і найбільш урожайні сорти помідорів для теплиць з полікарбонату

Доброго всім часу доби!

Наближається чудова городня пора і всі садівники вже почали до неї готуватися. У першу чергу це торкнулося тих, хто не купує готову розсаду, а висаджує її самостійно.

Які рослини не тільки вирощують городники. Але серед них є традиційні, без яких навіть і уявити не можна свій город. Серед таких культур не останнє місце, а деколи навіть перше займають помідори.

Як їх сіяти насіння на розсаду, як доглядати до і після висадки у відкритий грунт, ми вже з вами розбирали в декількох статтях. Але щоб сіяти, потрібен хороший посадочний матеріал. Саме про це і будемо говорити сьогодні, причому конкретно про посадковому матеріалі для теплиць.

Вирощування розсади в теплиці має ряд своїх переваг.

  • По-перше, їм не страшні перепади температур, різкі зміни погодних умов.
  • По-друге, у теплих і утеплених теплицях можна висаджувати розсаду набагато раніше, ніж у відкритий грунт, а отже, і врожай ви зберете теж раніше. А це важливо, особливо для північних регіонів.

Однак варто врахувати, що не всі сорти томатів ідеальні для вирощування в парниках, так само як і те, що є тільки спеціальні, які ви не зможете виростити у відкритому ґрунті, навіть якщо живете в теплому кліматі. Мова йде про високих кущах, яким необхідна підв’язка.

Але на цьому відмінності в сортах тепличних і грунтових ще не закінчуються. Давайте будемо в цьому питанні розбиратися.