Меню на Новий 2020 Рік — 16 простих рецептів смачних страв

Для багатьох цей зимовий свято є найголовнішим, і тому саме до ночі 31 грудня всі намагаються накрити стіл по повній програмі. Салати, закуски, гаряче, десерти – нічого не повинно вислизнути від уваги господині, і все повинно бути смачно приготоване і красиво подано. Адже всім відомо «як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш!»

Раніше до свята ми починали готуватися за кілька днів: ліпили і морозили пельмені, варили холодець і заливне заздалегідь. А ввечері 30 грудня ставили варити цілу каструлю овочів для салатів і закусок і каструлю поменше з яйцями. З ранку 31 одягали фартухи, брали в руки ножі і починали творити.

Зараз часи змінилися – є стали менше, і особлива перевага віддається смачним, корисним і красивим стравам, приготованим на швидку руку. Все більше стали цікавитися простими у приготуванні закусками, салатами і гарячим.

Тому прийшла в голову ідея створення цієї статті, де всі варіанти готування не складні і не займають дуже багато часу. Всі страви перевірені і приготовані мною особисто. Тому не бійтеся, що щось не вийде. Кожна страва буде смачним і красивим і ви не пошкодуєте, що приготували для свого святкового столу.