Млинцевий торт з кремом — 10 покрокових рецептів

Млинці – це слов’янська страва, яку люблять мільйони людей! Що може бути краще за них – гарячих рум’яних, ароматних і неймовірно смачних?! З розтопленим вершковим маслом, свіжою сметаною, з тягучим і запашним медом, з улюбленим варенням, так просто без усього!

Зовсім скоро Масляна! А значить і весна не за горами, пора готуватися, і зустріти її, як годиться. А покладається співати, танцювати, веселитися, та піч маленькі «сонечка» кожен день! А ми вже готові, і знаємо багато смачних рецептів, і на молоко, і на кефірі, та з різними начинками.

А ось що ми ще не готували, так це торт. А яке ж свято без такого частування? Воно обов’язково має красуватися на святковому столі. Тим більше, що і приготувати його не складе ніякої праці. Якщо вмієте пекти млинці, то придумати начинку, приготувати крем і прикрасити його – це вже буде зробити не так складно.

Такі страви можуть бути різними, але в основному вони поділяються на дві категорії – солодкі і несолодкі. Зрозуміло, що солодкі, готуються з додаванням який-небудь промазки, або згущеного молока, фруктів і ягід, а несолодкі – з додаванням м’яса, курки, грибів, так всього і не перерахуєш.

Сьогодні я хочу вам запропонувати кілька солодких рецептів на вибір. Сподіваюся, що вони вам сподобаються, і ви зможете вибрати варіант для себе.