Млинці з начинкою — 17 рецептів фаршированих млинців для свят і буднів

Млинці люблять всі. Причому хоч просто спечені на сковороді, так і фаршировані різною начинкою. А ідеям такої начинки просто немає числа. Солодкі, не солодкі, сирні, м’ясні, овочеві, фруктові….

Фаршировані млинці готують як у будні, так і на святковий стіл. І звичайно ж, це найголовніше страва на Масляну. Але як би їх не приготували, вони завжди першими йдуть зі столу. Їмо ми їх за сніданком з сирком, на обід – з м’ясним фаршем, або за святковим столом з червоною ікрою – ефект завжди один. З’їдаються вони практично миттєво.

Для фарширування найкраще підходять тонкі млинчики. Готувати їх можна, як на звичайній воді, так і на молоці і кефірі. Благо, що рецептів приготування їх безліч. Тоненькі виробу добре загортаються, і виходять більш акуратними за зовнішнім виглядом.

Також вони відмінно тримають свою форму при зберіганні, і їх легше зігріти на сковорідці. Сам млинець швидко придбає потрібну хрустку скоринку, а начинка встигає повністю прогрітися.

Рецепти тесту Ви можете переглянути, перейшовши за посиланнями вище даними. Там же є докладний опис всього процесу приготування за кожним способом. А сьогодні ми більш конкретно зупинимося на приготуванні смачної начинки і способи подання.