Панкейкі на молоці — 5 рецептів приготування класичних американських оладок

Панкейкі міцно увійшли в кулінарію російської кухні. Ці маленькі то млинці, то оладки завоювали серця дітей і дорослих. А чому б і ні?! Готуються вони легко і просто, а з’їдаються завжди просто на «Ура!» Тісто для них можна замішувати хоч на свіжому молоці, хоч на кислому; хоч з маслом, хоч без нього. Склад компонентів мінімальний.

І завжди вони будуть бажані до столу на сніданок. Подати їх вранці можна також, як подають на батьківщині – з кленовим сиропом, але смачними вони будуть і з медом, і зі згущеним молоком, і просто зі сметаною.

Всередині вони виходять пористими, з великою кількістю дірочок, крізь які відмінно проходить будь-яка добавка і насичує кожен виріб як би зсередини. Від того, вони стають ще більш наповненими і смачними.

Ми вже робили загальну добірку приготування цих американських оладок. Їх відмінність була в тому, що тісто готували на різних молочних продуктах. А сьогодні приділимо увагу виключно рецептами тесту на молоці. На ньому продукт виходить дуже ніжним, м’яким і здобним, і тому саме на ньому готують найчастіше.

Американські панкейкі з ягодами і медом

Проте, не дивлячись на те, що начебто скрізь склад інгредієнтів буде схожим, але все ж скрізь будуть відмінності. І їх обов’язково будемо розглядати. Всі рецепти перевірені і тому в кожному з них я постаралася описати всі найменші деталі. Це для того, щоб у всіх все напевно вийшло.

Ну що ж! Будемо готувати!