Млинці на кефірі з окропом — рецепти тонких млинчиків заварних

Не так давно ми спілкувалися з подругою, і вона сказала мені, що у неї зовсім не виходить готувати млинці на кефірі. Каже, що тісто виходить важким, липне до сковорідці, і грудкою виходить не тільки перший виріб, але і всі наступні. До речі, такі ж відгуки я вже чула не вперше. І кожен раз мене це дуже дивує. Адже є маса простих і смачних спосоов приготування тіста на цьому продукті.

Рецепт, за яким готувала моя подруга, вона не пам’ятала. Сказала, що десь прочитала. І я запитала її, чи готувала вона коли-небудь заварні млинці на цьому кисло-молочному продукті. На що отримала негативну відповідь. Багато людей з великим подивом дізнаються, що тісто для одного зі своїх улюблених страв, які можна готувати на кефірі і окропі.

Ця інформація у деяких викликає відвертий шок. Відразу ж виникають питання: » А не згорнеться тісто?», » А які вийдуть вироби за зовнішнім виглядом і смаком?» і так далі. Так ось, хочу відповісти усім, хто запитує.

  • Тісто не згортається;
  • Готується швидко, просто і легко;
  • Вироби виходять дуже ніжними та смачними, і такими ж красивими;
  • У них можна загортати будь-яку начинку і є просто так;

І перш ніж перейти до способів приготування, хочу сказати. Приготуйте такі ласощі по одному із запропонованих варіантів хоча б раз, і можливо він стане одним з ваших улюблених.