Оладки на кефірі з содою рецепт приготування пишних оладок

Досить часто в холодильнику залишається кефір, який вже ніхто не п’є. І що приходить на розум найпершим, коли ми замислюємося, що з ним зробити. Ні – не виливати звичайно! Знаю, що хтось подумав про це… З нього можна що-небудь спекти – це приміром пироги, кекси, печиво і навіть біляші з коржиками.

Але простіше і швидше, напекти на сніданок пишних і смачних оладок. Їх теж всі люблять і з’їдаються вони з ранку просто на Ура! Зі сметаною, або з варенням, а хтось любить полити їх згущеним молоком, в будь-якій компанії вони гарні. Особливо коли готуєш їх не у вигляді маленьких тоненьких млинців, а у вигляді товстеньких пористих пампушок.

У мене на блозі є стаття, де розповідається, як напекти такі ласощі з різного тіста. Також там я ділюся усіма секретами приготування, щоб по кожному з рецептів все вийшло красиво і смачно.

Але ось цей рецепт у мене стоїть на першому місці. Тому що з нього вироби виходять супер-пишними, приблизно 2 сантиметри в товщину, а буває, що піднімаються вони і на 2,5 см. І це не на дріжджах, а просто на звичайному кефірі. Ділюся рецептом.