Основні види сирів з назвами та описом

Піца, паста, лазанья, запіканки і бутерброди, коржі і фондю. Ось лише мала частина приголомшливих страв, які неможливо уявити без сиру. Це дивовижний продукт, який доводиться до смаку і стар, і младу, у всіх країнах будь-якого континенту. Саме тому він буває дуже різним, адже виробляють його повсюдно, а оскільки попит народжує пропозицію — готують його таким, який найбільш популярний в тій чи іншій місцевості.

Всього налічується більше двох тисяч найменувань цього продукту, причому щорічно список лише поповнюється. Більш або менш класифікувати цей продукт можна за наступний ознаками:

  • По твердості. Він може бути таким твердим, що його навіть неможливо буде відрізати, тільки зламати. А також напівтвердий, м’який, плавленим.
  • За технологією. Так, вона відрізняється не тільки від виду до виду, але і від країни до країни. Склад — молочний продукт, як правило, не відрізняється, а ось основний фермент, за рахунок якого продукт зброджується і твердне, різний. Він же дає унікальний індивідуальний смак.
  • По витримці. Існують «швидкі» сири, які після приготування відразу відправляються на прилавки магазинів. Існують і зрілі види, яким, щоб дійти до кондиції, потрібно особливе приміщення, з певною вологістю і температурою. Ціла наука!