Печиво на сметані — швидкі рецепти смачного і мякого печива

Існує величезна кількість рецептів домашнього приготування борошняних солодощів, це і різні сметанні торти і безліч варіантів смачного печива на швидку руку.

Але я вибрала для себе найсмачніший і найшвидший спосіб готування страв — це печиво на сметані. Вироби з такого тіста виходять ніжними і рум’яними. Під час приготування з духовки лунає такий аромат, що домашні збігаються до столу і дружно чекають закінчення приготування з чашкою чаю.

Ні для кого не секрет, що домашня їжа не тільки смачніше, але й набагато корисніше магазинної. Адже в процесі приготування ми не використовуємо ніяких консервантів і шкідливих харчових добавок, тим самим балуємо своїх улюблених дійсно смачною і корисною їжею.

Як я вже сказала раніше, вироби з тіста на сметані виходять м’якими і ніжними. Більш того, на другий-третій день вони не втрачають своїх смакових якостей, не черствіють, стають розсипчастими. Варіантів приготування на сметані багато, розглянемо кілька рецептів з додаванням її в тісто і приготуємо його.