Булочки з маком на кефірі в духовці — рецепти приготування

Ніжні, м’які, смачні домашні булочки… Мало хто зможе відмовитися від випічки, приготовленої своїми руками. Коли по будинку поширюються чарівні аромати, то в ньому завжди затишно і тепло. Хочеться подовше посидіти за столом у колі родини і попити чаю з апетитними виробами.

А коли вони ще й приготовані з маком, то цінність збільшується вдвічі. Багато мої друзі і подруги, на запитання «які булочки вони люблять більше всього», відповідають — «макові». І я також належу до їх числа. Люблю, коли його багато, коли він не обсипається з виробів, просто обожнюю його смак і аромат.

Благо, що є безліч рецептів приготування такої випічки. Це і плетінки, і плюшки, і завитки.

Я помітила, що у багатьох вони асоціюються тільки з дріжджовим тістом. Частково це так і є. Але можна зробити його, як пух, і без дріжджів. Цьому посприяє кефір. Він містить у своєму складі живі корисні мікроорганізми, які також можуть розпушувати борошно і сприяти підняттю борошняної суміші. Вироби з нього виходять нітрохи не гірше, ніж дріжджові.

Сьогодні в статті розглянемо варіанти бездріжджові і дріжджові, але скрізь присутній кефір. А Ви вже вибирайте самі, який рецепт сподобається найбільше.