Пиріжки з листкового тіста з різними начинками, рецепти з фото

Якщо ми хочемо приготувати що-небудь смачненьке на вечерю, то пиріжки з готового листкового тіста, якраз те, що нам потрібно. Всі люблять гарячу, ароматну і смачну випічку. А пиріжки з готового тіста якраз такими і виходять. І кожен раз їх можна готувати з різними начинками. Це і м’ясні і овочеві і грибні, і фруктові — можна сміливо вибирати будь-яку. З будь-якої з них, пиріжки виходять дуже і дуже смачними.

До того ж велика перевага такої випічки в тому, що не треба витрачати багато часу на приготування тіста. Адже ні для кого не секрет, що довше всього часу йде саме на це. І справа навіть не в тому, що замісити тісто довго. А в тому, що завжди потрібно час для того, щоб тісто настоювалося. А тут купив готове тісто, розморозив його, приготував начинку, і роби пиріжки, які захочеш.

pirozhki

У магазинах продається дріжджове листкове тісто і бездріжджове. У чому їх відмінність, і яке тісто краще купувати для приготування пиріжків та пирогів. У бездрожжевом тесті більше шарів, ніж у дріжджовому. А раз шарів більше, значить і масла між шарами більше. Тобто це тісто більш жирне і калорій в ньому в два рази більше. За смаковими якостями обидва тесту практично нічим не відрізняються. Але бездріжджове тісто кілька суховатое, а дріжджове м’якше, випічка з нього виходить більш пишною.

Тому бездріжджове тісто використовують для приготування пиріжків або пирогів з солодкими начинками, слойок, круасанів. Торт «Наполеон» готується з такого тіста. А дріжджове — якраз добре для пиріжків та пирогів, а також для піци. Тому сьогодні ми використовуємо дріжджове тісто. Його необхідно правильно розморозити. Робити це краще при кімнатній температурі. Але треба пам’ятати, що листкове тісто містить масло, і якщо розморожувати його сильно, то масло також розтане, і випічка не вийде шаруватої і смачною.

Я намагаюся розморожувати тісто в холодильнику. Знаючи, що сьогодні буду пекти, я заздалегідь перекладаю тісто з морозильної камери в холодильник. Якщо кладу його з ранку, то до вечора воно вже розморожується, і його можна відразу розкачати і готувати випічку.

Розповім як готувати пиріжки з різними начинками. Хтось у нас в будинку м’ясоїд, а хтось вегетаріанець. А пиріжків хочеться всім! Тому і будемо готувати на різний смак.